هیوندای ؛ غول شرکت های خودروسازی کره ای، پازل بلاک چین خود را تکمیل می کند

248
هیوندای

شرکت هیوندای ژاپن با ثبت سه برند تجاری در دفتر حمایت از مالکیت فکری آثار دیجیتال، قدمی دیگر در نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین برداشت.

از این سه برند تجاری به عنوان “کیف پول های الکترونیک که قابلیت ذخیره رمزارزها را دارند” یاد شده است.  این شرکت خودروسازی کره ای تلاش می کند تا اکوسیستم بلاک چین خود را به سراسر اروپا گسترش دهد.

این شرکت کره ای در نظر دارد خدمات گسترده ای در حوزه رمزارزها ارائه کند. از جمله این خدمات می توان به  معامله رمزارزها، درگاه های خودپرداز رمزارز، و سخت افزارها و نرم افزارهای مرتبط با رمزارزها اشاره کرد.

هیوندای

گزارش های ابتدایی حاکی از این است که هیوندا در نظر دارد با ایجاد سازوکارهای فنی و پیش بینی زیرساخت های مالی قدرتمند، زمینه را برای ایجاد یک اکوسیستم مبتنی بر سپرده گذاری رمزارزها (استکینگ رمزارز) فراهم کند.

از سال 2019 به این سو، شرکت فراملیتی کره ای هیوندای قدم های حائز اهمیتی در نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در صنعت خودروسازی برداشته است.

بیشتر بخوانید:

تحول صنایع توسط بلاک چین

در سال 2019، پلتفرم بلاک چین شرکت هیوندای اعلام کرد بیش از 10 میلیون دلار به توسعه و طراحی اپلیکیشن های غیرمتمرکز و ایجاد یک اکوسیستم تجاری مبتنی بر رمزارزها تخصیص خواهد داد.

شرکت های بلاک چین نقش مهمی در نهادینه سازی این تکنولوژی نوظهور در صنایع مختلف ایفا می کنند

یکی از شرکت های شناخته شده در سطح بین المللی که در زمینه تکنولوژی بلاک چین و تبادل رمزارزها فعالیت می کند، شرکت کونوس است. این شرکت تا کنون توانسته است با اتکا به نیروهای تخصصی حقوقی و مالی خود، سرمایه گذاران بزرگی را از سراسر جهان به سمت درگاه های غیرمتمرکز خود جذب کند.

بیشتر بخوانید:

32 شرکت تکنولوژی بلاک چین که در آینده راهگشای مسائل بین الملل خواهند بود

پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس انواع خدمات مالی را به کاربران خود ارائه می دهد. پلتفرم کونوس با معرفی انواع رمزارزها و دیگر استیبل کوین ها توانسته است جایگاه ممتازی بین رمزارزها معتبر جهان به خود اختصاص دهد.

اخیراً سایت کوین مارکت، دو سکه رمزارز شرکت کونوس را در میان 100 رمزارز برتر جهان قرار داد. این به خوبی نشان می دهد که پلتفرم کونوس تنها پس از مدتی کوتاه از تاسیس خود توانسته است به پشتوانه برخورداری از سرمایه بزرگ مالی، اعتماد محافل بزرگ رمزارز را به خود جلب کند.

پلتفرم کونوس برای ایجاد یک فضای امن برای کاربران و سرمایه گذاران خود، تدابیر امنیتی گسترده ای را اتخاذ کرده است.

این پلتفرم نام آشنا برای جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده های مالی بدافزارها و باج افزارها، از تکنولوژی های امنیتی روز دنیا در بستر بلاک چین و درگاه رسمی صرافی غیرمتمرکز خود استفاده می کند.

از جمله این تدابیر امنیتی تکنولوژی کیف پول چندامضایی و تکنولوژی احراز هویت بیومتریک است که عملاً امکان هر گونه کلاهبرداری در بستر پلتفرم کونوس را غیرممکن ساخته است.

پلتفرم کونوس امیدوار است در آینده نزدیک در میان 10 شبکه بلاک چین برتر جهان قرار گیرد. صرافی غیرمتمرکز کونوس (کونوس دکس) درگاه رسمی رمزارز پلتفرم کونوس است.

در صرافی کونوس دکس کاربران می توانند انواع رمزارزها را حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) خرید و فروش کنند. رمزارزهای رسمی پلتفرم کونوس به دلیل برخورداری از پشتوانه قدرتمند مالی چندان گرفتار نوسانات شدید بازارهای رمزارز نمی شوند.

بیشتر بخوانید:

صرافی غیرمتمرکز کونوس و پنج مزیت 

کاربران می توانند با خیال آسوده از بابت حفظ سرمایه خود، در پلتفرم کونوس سرمایه گذاری کنند و این اطمینان را داشته باشند که سرمایه آنها طی گذشت زمان افزایش پیدا خواهد کرد.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی