مشاهده نسخه اصلی
سه شنبه,۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲:۰۷

چرا آینده توییتر به تکنولوژی بلاک چین گره خورده است

علت گره خوردن توییتر به بلاک چین

جک دورسی، مدیر ارشد اجرایی توییتر در تازه ترین مصاحبه خود به بررسی آینده این شبکه اجتماعی پرداخته و عنوان کرده است تکنولوژی بلاک چین نقش به سزایی در مقابله با نقض حریم خصوصی کاربران و نشر اطلاعات کاذب در شبکه های اجتماعی ایفا خواهد کرد. دورسی اعتقاد دارد آینده توییتر به تکنولوژی بلاک چین گره خورده است و این تکنولوژی نوظهور می تواند امنیت کاربران را در شبکه های اجتماعی تضمین کند. همچنین دورسی از از طرفداران تکنولوژی بلاک چین و صنعت امور مالی غیر متمرکز بوده است و اعتقاد دارد رمزارزها تنها راه برون رفت از معضل های اقتصادی و تنگناهای مالی خواهند بود.

رمزارزها تنها راه برون رفت از معضل های اقتصادی و تنگناهای مالی خواهند بود

جک دورسی همواره یکی از طرفداران تکنولوژی بلاک چین و صنعت امور مالی غیر متمرکز بوده است و همیشه تلاش کرده با تصویب برخی قوانین اجرایی، زمینه را برای فعالیت گسترده نهادهای تکنولوژی فراهم کند. جک دورسی یکی از طرفداران بیت کوین نیز محسوب می شود و اعتقاد دارد این رمزارز شناخته شده تا سال ۲۰۳۰ به عنوان تنها ارز رسمی جهان جایگزین پول های کاغذی خواهد شد. دورسی از بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال یاد می کند و اعتقاد دارد رمزارزها تنها راه برون رفت از معضل های اقتصادی و تنگناهای مالی خواهند بود.

دورسی در گفته های خود تصریح کرده است که بیت کوین بهترین نوع ارز دیجیتال محسوب می شود و از الگوی ساختاری شبیه الگوی اینترنت برخوردار است. او به ایده جاودانگی اطلاعات ذخیره شده در بستر تکنولوژی بلاک چین اشاره کرد و گفت این ویژگی منحصر بفرد نشان می دهد که تکنولوژی بلاک چین تنها دریچه نگریستن به آینده های دور خواهد بود.

در قسمت دیگری از صحبت های خود، دورسی به آینده توییتر اشاره کرد و گفت این شبکه اجتماعی در حال حرکت به سوی یک پلتفرم متن باز قرار دارد و آینده توییتر به تکنولوژی بلاک چین گره خورده است. دورسی در آخر گفت امنیت سایبری کاربران در شبکه های اجتماعی یک موضوع بسیار مهم است و هر چقدر شبکه های اجتماعی از مرکزیت نهادهای نظارتی فاصله بگیرند، سطوح امنیت سایبری کاربران نیز به مراتب ارتقا پیدا خواهد کرد.

منبع: blockchain.news

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.