همه گیری کرونا کشورهای آسیایی را به سمت نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین سوق داده است

241
کشورهای آسیایی

همه گیری جهانی ویروس کرونا باعث شده است کشورهای آسیایی برای حفاظت از حریم خصوصی خود و مقابله با هکرها و دزدهای سایبری به سمت نهادینه سازی گسترده تکنولوژی بلاک چین سوق پیدا کنند.

به گفته منابع پژوهشی، ارزش بازار صنعت رمزارزها تا سال ۲۰۲۳ به بیش از ۱۵ میلیارد دلار خواهد رسید.

بسیاری از متخصصان باور دارند در جهان کنونی و با بی ثباتی گسترده در زیرساخت های امنیت سایبری شبکه های اینترنت جهانی، مردم باید بیش از هر زمان دیگر برای حفظ امنیت داده ها و حریم خصوصی خود به سمت نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین حرکت کنند.

تکنولوژی بلاک چین

تکنولوژی بلاک چین از حریم خصوصی شهروندان محافظت می کند


برای مقابله با جعل هویت دیجیتال و همچنین مبارزه با پولشویی های شبکه ای، تنها مراجع قضایی و انتظامی کفایت نمی کنند، بلکه معضلات جدید نیازمند راهکارهای نوین هستند. تکنولوژی بلاک چین به شرکت های فناوری و دیگر نهادهای مالی کمک می کند تا با ایجاد یک سپر امنیت سایبری، از اطلاعات و داده های حیاتی خود محافظت کنند.

اخیراً یک شرکت نوپا در ژاپن با طراحی یک پلتفرم هوشمند مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین، به فارغ التحصیلان دانشگاهی کمک می کند تا شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

در ژاپن شرکت دیگری نیز با معرفی یک اپلیکیشن بلاک چین، به سهامداران کمک می کند تا در جلسات شرکت های تجاری حضور پیدا کنند و با ضریب امنیت بالا نیز در مجمع نمایندگان رای بدهند.

تکنولوژی بلاک چین

تکنولوژی بلاک چین زمان پرداخت معاملات تجاری را کاهش داده است

دیگر کشورهای آسیایی نیز نقش بسزایی در نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین ایفا کرده اند. در سنگاپور بسیاری از شرکت های نوپا از تکنولوژی بلاک چین برای اصلاح چرخه تامین صنعت کشاورزی این کشور استفاده می کنند.

به گفته فعالان صنعت کشاورزی در سنگاپور، تکنولوژی بلاک چین زمان پرداخت معاملات تجاری را از یک ماه به پنج روز کاهش داده است.

در کشور چین، یکی از شرکت های منشعب از هلدینگ علی بابا به شهروندانی که به دلیل ویروس کرونا جان خود را از دست می دهند، مبلغ ۱۴ هزار دلار غرامت پرداخت می کند.

عدم شفافیت مالی و کلاهبرداری های گسترده در دستگاه های دولتی و خصوصی باعث شده است نیاز به یک تکنولوژی جامع و فراگیر بیش از هر زمان دیگر احساس شود.

تکنولوژی بلاک چین با ایجاد یک فضای غیر متمرکز و همچنین کوتاه کردن دست شیادان و کلاهبرداران از منابع مالی، توانسته است شفافیت چرخه سرمایه را در سطوح کلان افزایش دهد.

پیش از ظهور تکنولوژی های هوشمند نظیر بلاک چین، افراد سودجو و منفعت طلب با سوء استفاده از نفوذ خود در دستگاه های حاکم، به صورت غیر قانونی از منابع مالی بهره گیری می کردند اما تکنولوژی بلاک چین با ایجاد یک فضای نظارتی مستقل، عملاً امکان کلاهبرداری های مالی را از بین برده است.

پلتفرم کونوس با ایجاد یک سپر امنیتی فوق پیشرفته اجازه هیچ گونه کلاهبرداری را در بستر درگاه های مالی خود نمی دهد.

پلتفرم کونوس یک شبکه جامع غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است که انواع خدمات مالی را به کاربران خود در سراسر جهان ارائه می کند.

پلتفرم کونوس تمامی محدودیت های جغرافیایی را از میان برداشته است و به کاربران خود در سراسر جهان این امکان را می دهد تا با خیالی آسوده در بستری امن و مطمئن به فعالیت های تجاری بپردازند.

بیشتر بخوانید:

کونوس پلتفرم – پاسخگوی تمام نیازهای مالی آنلاین شما

پلتفرم کونوس به دلیل برخورداری از منابع مالی و پشتوانه اقتصادی بسیار قدرتمند و همچنین ایجاد یک سپر امنیتی فوق هوشمند عملاً امکان هرگونه سوء استفاده های مالی را از بین برده است. پلتفرم کونوس همواره تلاش کرده است در ابتدای مراتب، امنیت مالی کاربران را در راس اولویت های خود قرار دهد.

نظر به این موضوع، مقامات ارشد این پلتفرم مالی شناخته شده از پیشرفته ترین تکنولوژی های امنیتی روز دنیا برای مقابله با شیادان رمزارز استفاده می کنند.

تکنولوژی کیف پول چند امضایی مبتنی بر سیستم اسکرو کونوس و تکنولوژی احراز هویت بیومتریک از جمله تکنولوژی های امنیت سایبری پلتفرم کونوس محسوب می شوند که ضریب اطمینان و اعتماد شبکه های غیر متمرکز این پلتفرم نام آشنا را به میزان قابل توجهی افزایش داده اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی