مشاهده نسخه اصلی
سه شنبه,۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۵۴:۲۱

چین از تکنولوژی بلاک چین برای ارتقا مدیریت شهری استفاده می کنند

مقامات ارشد شهر چنگدو که در جنوب غرب چین قرار دارد و یکی از مهمترین مراکز اقتصادی، ترابری و ارتباطی این کشور محسوب می شود در نظر دارند از تکنولوژی بلاک چین برای در زمینه هایی نظیر مدیریت شهری، معاملات فرامرزی، خط تولید محصولات هوشمند و صنعت کشاورزی استفاده کنند.

طبق برآوردها انتظار می رود تا دو سال آینده تکنولوژی بلاک چین در بالاترین سطوح اجرایی شهر چنگدو به صورت گسترده نهادینه سازی شود

مطابق چشم انداز نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در شهر چنگدو که در سال ۲۰۲۰ توسط سازمان اقتصاد نوین این شهر تدوین و ترسیم شده است، تکنولوژی بلاک چین در زمینه هایی نظیر مراقبت های پزشکی، آموزش، و مالکیت فکری نهادینه سازی خواهد شد. طبق برآوردها انتظار می رود تا دو سال آینده تکنولوژی بلاک چین در بالاترین سطوح اجرایی شهر چنگدو به صورت گسترده نهادینه سازی شود.

از تکنولوژی بلاک چین می توان در زمینه علوم پزشکی استفاده بهینه کرد

به گفته مقامات ارشد شهر چنگدو، تکنولوژی بلاک چین در مدیریت شهری و ارتقای سطح موازین حقوقی نقش بسزایی ایفا خواهد کرد. لو تیچنگ، دبیر سازمان اقتصاد نوین شهر چنگدو اعتقاد دارد از تکنولوژی بلاک چین می توان در زمینه علوم پزشکی استفاده بهینه کرد. لو تیچینگ در مصاحبه خود عنوان کرد از تکنولوژی دفتر کل توزیع شده می توان در زمینه هایی نظیر ذخیره الکترونیکی اطلاعات پزشکی، تجویز الکترونیکی نسخه های درمان، نظارت بر روند تولید واکسن بیماری های واگیر، احراز هویت محصولات پزشکی و به اشتراک گذاری اطلاعات مراکز آموزش و درمان پزشکی، استفاده های گسترده ای کرد.

وو ژونگزی، معاون سابق وزیر علوم و تکنولوژی چین در مصاحبه اخیر خود عنوان کرده است که نمی توان به صورت مشخص بین چین و کشورهای پیشرو جهان مانند ایالات متحده آمریکا و اروپا در زمینه توسعه فناوری بلاک چین تفاوت چندانی قائل شد.

منبع: کوین تلگراف.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.