پلتفرم Managed Blockchain آمازون پشتیبانی خدمات ابری دریافت می‌کند

285
پلتفرم Managed Blockchain آمازون پشتیبانی خدمات ابری دریافت می‌کند

CloudFormation، بخشی از بازوی خدمات وب آمازون از Managed Blockchain، سیستم مدیریت بلاک چین این شرکت پشتیبانی می‌کند. هدف اصلی این کار مقیاس‌پذیرتر شدن پلتفرم Managed Blockchain است. آمازون هفته پیش هم آگهی استخدامی منتشر کرد که نشان می‌داد، این شرکت در حال ایجاد روش‌هایی برای استفاده از بلاک چین در کسب‌وکار تبلیغاتش است.

خدمات وب آمازون (AWS) پلتفرم Managed Blockchain این شرکت را با خدمت ذخیره‌سازی ابری‌اش یکپارچه می‌کند.

CloudFormation، بخشی از بازوی خدمات وب این غول تجارت الکترونیک از سیستم مدیریت بلاک چین این شرکت پشتیبانی می‌کند. این خدمت به «ایجاد و پیکربندی شبکه‌ها، اعضا و گره‌های همتایان» کمک می‌کند.

CloudFormation که برای مشتریان خدمات وب آمازون رایگان است، نقش ابزار کپی کردن و مقیاس‌پذیری را در اپلیکیشن‌های خدمات وب یک مشتری ایفا می‌کند و اشتراک‌گذاری داده‌ها بین موارد استفاده متفاوت خدمات وب آمازون را آسان‌تر می‌کند.

این شرکت در بیانیه‌ای که دوازدهم آگوست منتشر شد، آورده است:

«با پشتیبانی CloudFormation از Managed Blockchain می‌توانید شبکه‌های بلاک چین جدید بسازید و پیکربندی شبکه را تعریف کنید، عضو ایجاد کنید و به شبکه‌ای موجود بپیوندید و جزئیات مربوط به عضو و شبکه مثل سیاست‌های رای‌گیری را توصیف کنید.»

هدف اصلی این کار مقیاس‌پذیرتر شدن Managed Blockchain است. این سیستم همچنین به یکپارچه‌سازی حساب‌های کاربری اکوسیستم ابری مشتریان AWS با بلاک چین کمک می‌کند.

آمازون این خدمت را سه ماه پیش عرضه کرد. AT&T، Nestle و Accenture از مشتریان این خدمت هستند.

به گفته این شرکت « Managed Blockchain سربار مورد نیاز برای ایجاد شبکه را حذف می‌کند و مقیاس آن به‌صورت خودکار افزایش می‌یابد تا به تقاضای هزاران متقاضی و میلیون‌ها تراکنش پاسخ دهد.»

آمازون هفته پیش هم آگهی استخدامی منتشر کرد که نشان می‌داد، این شرکت در حال ایجاد راه‌کارهایی برای استفاده از بلاک چین در کسب‌وکار تبلیغاتش است.

منبع : coindesk

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی