سامسونگ کیت اپلیکیشن غیرمتمرکزش را گسترش می‌دهد

45
سامسونگ کیت اپلیکیشن غیرمتمرکزش را گسترش می‌دهد

سامسونگ دو اپلیکیشن غیرمتمرکز جدید را به گلکسی S10 و نسخه‌های جدیدتر تلفن‌های هوشمند این شرکت اضافه کرده است که یکی نحوه تغییر قیمت رمزارزها تا چند ساعت بعد را پیش‌بینی می‌کند و دیگری به کاربران اجازه می‌دهد از طریق کیوآر کد انتقال رمزارز همتابه‌همتا انجام دهند.

غول فناوری کره‌ای سامسونگ کیت توسعه نرم‌افزاری اپلیکیشن غیرمتمرکز و بلاک چینش را با دو خدمت جدید گسترش داده است.

کهکشانی از اپلیکیشن‌های بلاک چین با خدمات چندگانه

بر طبق بیانیه رسانه‌ای که ششم آگوست در اختیار Cointelegraph قرار گرفت، سامسونگ اپلیکیشن غیرمتمرکز آنالتیکس دیجیتالی به نام «Jupiter» و کیف پول رمزدار مبتنی بر کیو‌آر کدی به نام «Mars» را به گلکسی S10 و نسخه‌های جدیدتر تلفن‌های هوشمند این شرکت اضافه کرده است.

Jupiter از پیش‌بینی قیمت و آنالتیکس مبتنی بر هوش مصنوعی TrustVerse استفاده می‌کند که روی معماری Microsoft Azure ایجاد شده است. این اپلیکیشن غیرمتمرکز به کاربران این امکان را می‌دهد که ناپایداری قیمتی دارایی‌های دیجیتال از جمله بیت کوین و اتر را با تحلیل نوسان‌های بازار در گذشته ردیابی کنند.

در نتیجه این سرویس نحوه تغییر قیمت رمزارزها تا چند ساعت بعد را پیش‌بینی می‌کند. از قرار معلوم کاربران سامسونگ به‌زودی می‌توانند گزارش‌های تحلیلی دقیق و عمیقی در مورد بازار و قیمت توکن‌های بلاک چین دریافت کنند.

اپلیکیشن دوم، Mars به کاربران اجازه می‌دهد از طریق کیوآر کد انتقال رمزارز همتابه‌همتا انجام دهند. در بیانیه آمده است:

«در این اپلیکیشن کافیست روی یک کیوآر کد کلیک کنید و از وارد کردن آدرس‌های پیچیده خلاص می‌شوید و در نتیجه می‌توانید از غلط‌های تایپی یا وارد کردن آدرس‌های اشتباه اجتناب کنید.»

اپلیکیشن غیرمتمرکز سامسونگ ،نشانه‌ای از پذیرش روبه‌رشد بلاک چین

سامسونگ ابتدا در ماه جولای کیت اپلیکیشن غیرمتمرکزش را معرفی کرد و اعلام کرد که این کیت امکان مدیریت و پشتیبان‌گیری از حساب، تسهیل پرداخت و امضای دیجیتال و پشتیبانی از Samsung Keystore و دیگر کیف پول‌های سرد را فراهم می‌کند.

Cointelegraph همان ماه گزارش داد که همکاری جدید سامسونگ و استارتاپ پرداخت رمزارز Pundi X به کاربران این امکان را می دهد که اپلیکیشن XWallet را به کیف پول بلاک چین سامسونگ اضافه کنند.

سامسونگ اولین بار در ماه فوریه اعلام کرد که سری گلکسی S10 از قابلیت‌های کیف پول ارزهای دیجیتال برخوردار خواهد شد. بعدا در ماه می این خبر منتشر شد که قابلیت‌های رمزارز و بلاک چین در تلفن‌های هوشمند اقتصادی سامسونگ نیز ارائه خواهند شد.

منبع : cointelegraph

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی