اپلیکیشن XWallet به گلکسی S10 اضافه می‌شود

49
اپلیکیشن کیف پول Pundi X به گلکسی S10 سامسونگ اضافه می‌شود

دو تولیدکننده رقیب حوزه تلفن‌های هوشمند بلاک چین، سامسونگ و Pundi X در زمینه فناوری‌های کیف پول همکاری می‌کنند. قرار است اپلیکیشن XWallet به اپلیکیشن کیف پول بلاک چین سامسونگ در گلکسی S10 اضافه شود. با این اتفاق کاربران این تلفن هوشمند می‌توانند علاوه بر ذخیره‌سازی امن رمزارزها، از آن‌ها برای پرداخت در فروشگاه‌های مختلف استفاده کنند.

به‌نظر می‌رسد دو تولیدکننده رقیب حوزه تلفن‌های هوشمند بلاک چین، سامسونگ و Pundi X متوجه مزایای همکاری در زمینه کاربرد کریپتو شده‌اند.

در مطلب بلاگی که Pundi X روز دوشنبه منتشر کرده، آمده که این شرکت‌ها در زمینه فناوری‌های کیف پول‌شان مشارکت می‌کنند، در این مشارکت Pundi X با کیف پول بلاک چین سامسونگ (Samsung Blockchain Wallet) یکپارچه می‌شود و اپلیکیشن XWallet در بین گزینه‌های اپلیکیشن بلاک چین تلفن گلکسی S10 قرار می‌گیرد.

Pundi X در این مطلب آورده است:

«این اتفاق فرصتی منحصربه‌فرد برای تبلیغ فناوری بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال مبتنی بر بلاک چین در جریان اصلی و دسترسی به میلیون‌ها کاربر تلفن‌های هوشمند سامسونگ در سرتاسر دنیاست.»

Pundi X مدعی است که این خبر اپلیکیشن آن‌ها را به اولین اپلیکیشن فین‌تک اکوسیستم بلاک چین S10 تبدیل می‌کند.

با اضافه شدن XWallet به اپلیکیشن کیف پول بلاک چین سامسونگ، کاربران S10 می‌توانند رمزارزها را بین این دو اپلیکیشن جابه‌جا کنند. Pundi X می‌گوید کاربران می‌توانند از کیف پول سامسونگ «به‌عنوان یک حساب پس‌انداز» برای ذخیره‌سازی ایمن رمزارزها استفاده کنند و این رمزارزها را برای استفاده در پرداخت‌ها به «حساب جاری» XWallet منتقل کنند.

Pundi X همچنین می‌گوید ازآنجایی‌که XWallet به‌تازگی از طریق XPOS (دستگاه پایانه فروش بلاک چین این شرکت) در دسترس قرار گرفته، کاربران S10 گزینه‌های پرداخت بیشتری خواهند داشت. XWallet به XPASS (کارت پرداخت کریپتوی دارای قابلیت NFC شرکت Pundi X) نیز متصل است.

این شرکت می‌گوید:

«یکپارچه شدن XWallet با کیف پول بلاک چین سامسونگ، اکوسیستم پرداخت Pundi X را در دسترس مخاطب بسیار گسترده‌تری قرار می‌دهد و به کاربران تلفن‌های هوشمند گلکسی سامسونگ این امکان را می‌دهد که علاوه بر ذخیره‌سازی امن اترهایشان، آن‌ها را به XWallet منتقل کنند و در فروشگاه‌های مختلفی خرج کنند که نسل جدید و رمزارزهای ترجیحی آن‌ها را پذیرفته‌اند.»

سامسونگ تلفن پرچمدار S10 را ماه مارس عرضه کرد که همراه با اقدام‌های جسورانه‌ای در حوزه بلاک چین از جمله ارائه کیف پول کریپتو، اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، پرداخت‌های فروشگاهی و قابلیت‌های دیگری مثل امضای بلاک چین بود.

Pundi X در کنگره جهانی موبایل بارسلونا در ماه فوریه جزئیاتی از تلفن هوشمند بلاک چینش را اعلام کرد و انتظار می‌رود که این تلفن اواخر امسال عرضه شود. گفته می‌شود نمونه اولیه XPhone قادر به برقراری تماس روی بلاک چین است.

منبع : coindesk

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی