مشاهده نسخه اصلی
چهارشنبه,۵ آذر ۱۳۹۹ ۲۰:۵۴:۴۸

آیا هکرهای روس رئیس جهمور امریکا رو تعیین میکنند ؟

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، وزارت خزانه داری این کشور نام تعدادی از هکرهای روس را در فهرست تحریم های خود قرار داده است. این افراد به اتهام دخالت در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری آمریکا تحریم شده اند. آدرس های رمزارز این افراد نیز در لیست سیاه اف بی ای قرار داده شده است.

این نخستین بار نیست که بازوی نظارت بر دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا آدرس های رمزارز را در فهرست تحریم های خود قرار می دهد.در ماه مارس سال جاری نیز وزارت خزانه داری آمریکا دو فرد چینی را به اتهام همکاری با گروه تبهکاران سایبری کره شمالی، در لیست تحریم های خود قرار داد.

در سال ۲۰۱۶ نیز مقامات ارشد آمریکایی اعلام کردند وزارت اطلاعات روسیه از رمزارزها برای دخالت در فرایند انتخابات ریاست جمهوری این کشور استفاده کرده است.

منبع: سایت کوین تلگراف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.