ترامپ طرح مذاکرات برای تصویب بسته حمایتی کرونا را به تعویق انداخت؛ این تصمیم چه تاثیری روی قیمت رمزارزها می گذارد؟

56

دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در تازه ترین تصمیم خود، طرح مذاکرات برای تصویب بسته حمایتی کرونا را به تعویق انداخت. او اعلام کرد تصویب این طرح به بعد از انتخابات ریاست جمهوری این کشور موکول خواهد شد.

ترامپ طی صحبت های کوتاه خود در توییتر ضمن انتقاد صریح از نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان این کشور اعلام کرد بسته حمایت مالی ۱.۶ تریلیون دلاری پس از پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری برای تصویب به پارلمان و سنای این کشور ارسال خواهد شد.

طرح مذاکرات برای تصویب بسته حمایتی کرونا از ماه ها پیش در جریان بوده اما دونالد ترامپ با کلیات این طرح موافقت نکرده است. همه گیری جهانی ویروس کرونا باعث شده است بسیاری از شهروندان آمریکایی شغل خود را از دست بدهند. دولت آمریکا برای مقابله با آثار سوء اقتصادی ناشی از کرونا در نظر دارد بسته های حمایت مالی ویژه ای را برای کسب و کارهایی که از کرونا آسیب دیده اند تدارک ببیند.

شاخص کل سازمان جهانی بورس و به تبع آن قیمت رمزارزهای معتبر جهان با سقوط نسبی روبرو شد

علیرغم اینکه نانسی پلوسی و استیون منوخین، رئیس خزانه داری آمریکا موافقت خود را با تصویب بسته حمایتی کرونا اعلام کرده اند اما خبرها حاکی از آن است که ترامپ کماکان از جزئیات این طرح رضایت ندارد. بلافاصله پس از تعویق مذاکرات برای تصویب بسته حمایتی کرونا توسط دونالد ترامپ، شاخص کل سازمان جهانی بورس و به تبع آن قیمت رمزارزهای معتبر جهان با سقوط نسبی روبرو شد.

تا پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شاهد رشد چشمگیر صنعت رمزارزها نخواهیم بود

سقوط هم زمان شاخص کل سازمان جهانی بورس و قیمت رمزارزهای معتبر جهان به خوبی نشان داد که کماکان شاخص قیمت ها در صنعت رمزارزها به جو بازارهای سنتی وابسته است. متخصصان اعتقاد دارند استقلال بازار رمزارزها از بازارهای سنتی مانند ارزهای فیات و یا سازمان های بورس جهانی، مدت زمان زیادی طول خواهد کشید. به نظر می رسد تعویق طرح بسته حمایتی کرونا میزان نقدینگی و شاخص کل معاملات در بازارهای تجاری را کماکان در یک تراز ثابت، پایدار نگه خواهد داشت و تا پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شاهد رشد چشمگیر صنعت رمزارزها نخواهیم بود.

منبع: blockchain.news

Bitly

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی