تصمیم بانک مرکزی فیلیپین در ارتباط با ارزهای دیجیتال

218
تصمیم بانک مرکزی فیلیپین در ارتباط با ارزهای دیجیتال

بانک مرکزی فیلیپین قرار است در راستای گسترده کردن و تنوع خدمات اقتصادی، صرفه جویی در هزینه های جاری با حذف روشهای سنتی در مبادلات مالی، بهبود ارائه خدمات به شهروندان، از توکن های دیجیتال استفاده کند. فیلیپین یکی از کشورهای پیشرو در زمینه توسعه تکنولوژی بلاک چین می باشد که برای صدور اوراق قرضه دولتی از این تکنولوژی استفاده کرده است و قرار است در آینده نزدیک ارزهای دیجیتال بانک مرکزی خود را صادر کند.

بیانیه بانک مرکزی فیلیپین

بیانیه بانک مرکزی فیلیپین

بانک مرکزی فیلیپین در بیانیه اخیر خود عنوان کرده توکن های دیجیتال می توانند با کاهش استفاده از پول های فیات، تنوع خدمات اقتصادی را در این کشور افزایش دهند. فیلپین در حال مطالعه و پژوهش های گسترده برای صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی خود است.

رئیس بانک مرکزی فیلیپین اعتقاد دارد استفاده از توکن های دیجیتال مرزهای خدمات اقتصادی را گسترده تر کرده و در هزینه های جاری نیز صرفه جویی می کند. او در ادامه صحبت های خود گفت توکن های دیجیتال نحوه ارائه خدمات به شهروندان را نیز متحول می کنند.

فیلیپین یکی از کشورهای پیشرو در زمینه ارائه طرح های مطالعاتی و پژوهشی در زمینه تکنولوژی بلاک چین و صنعت امور مالی غیر متمرکز است. این کشور در نظر دارد با بررسی ابعاد اقتصادی توکن های دیجیتال، ارز دیجیتال بانک مرکزی خود را در آینده نزدیک صادر کند.

شهر بلاک چین کره جنوبی

اخیراً کشور فیلیپین از تکنولوژی بلاک چین برای صدور اوراق قرضه دولتی استفاده کرده است. ارزهای دیجیتال بانک مرکزی تحول بسیار بزرگی در نظام های اقتصادی ایجاد خواهند کرد. ارزهای دیجیتال با از میان برداشتن روش های سنتی در مبادلات مالی، هزینه های جاری در نظام های اقتصادی را به طرز چشمگیری کاهش می دهند.

منبع: کوین تلگراف.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی