جزئیات طرح سرمایه گذاری در صنعت بلاک چین استرالیا اعلام شد 

151

اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا اعلام کرد دولت فدرال این کشور در نظر دارد در راستای ارتقای زیرساخت های فنی، بیش از ۵۷۴ میلیون دلار در بخش تجارت دیجیتال سرمایه گذاری کند.

به گزارش سکه نیوز، اسکات موریسون اعلام کرد طرح پژوهشی دولت استرالیا با از میان برداشتن موانع نظارتی نه تنها اقتصاد این کشور را احیا می کند، بلکه به ارتقای ظرفیت نهادهای کوچک تجاری نیز کمک شایان توجهی خواهد کرد.

همچنین دولت استرالیا در نظر دارد ۴۸۰ میلیون دلار به شرکت های فناوری که از امکانات تکنولوژی دفتر کل توزیع شده استفاده می کنند، اختصاص دهد. این طرح بزرگ سرمایه گذاری، جدی ترین اقدام استرالیا برای توسعه تکنولوژی بلاک چین در این کشور است. وزارت انرژی، علوم و صنعت استرالیا در نظر دارند از تکنولوژی بلاک چین در زمینه چرخه تامین، امنیت سایبری و اعتبار سنجی نهادهای آموزشی استفاده کند.
قرار است دولت استرالیا ۵ میلیون دلار به صنعت بلاک چین و توسعه زیرساخت های امور مالی غیر متمرکز اختصاص دهد. طرح سرمایه گذاری ۵ میلیون دلاری دولت استرالیا، به دو شرکت بلاک چین که در زمینه کاهش هزینه های نهادهای تجاری فعالیت می کنند اعطا خواهد شد.
این اقدام دولت فدرال استرالیا می تواند زمینه را برای نهادینه سازی گسترده تکنولوژی بلاک چین فراهم کند
بسیاری از متخصصان فناوری های نوین اعتقاد دارند این اقدام دولت فدرال استرالیا می تواند زمینه را برای نهادینه سازی گسترده تکنولوژی بلاک چین فراهم کند.


جدای از این طرح سرمایه گذاری دولت فدرال، استرالیا در نظر دارد بیش از ۴۸۰ میلیون دلار به شرکت های فناوری که از امکانات تکنولوژی دفتر کل توزیع شده استفاده می کنند، اختصاص دهد.

قرار است ۱۸۰ میلیون دلار از این بودجه ۴۸۰ میلیون دلاری دولت فدرال به سیستم های هویت دیجیتال اختصاص داده شود و ۳۰۰ میلیون دلار نیز در زمینه توسعه سیستم های ثبت نهادهای تجاری سرمایه گذاری شود.


وزارت انرژی، علوم و صنعت استرالیا در نظر دارند از تکنولوژی بلاک چین در زمینه چرخه تامین، امنیت سایبری و اعتبار سنجی نهادهای آموزشی استفاده کند.
این دو طرح بزرگ سرمایه گذاری، جدی ترین اقدام استرالیا برای توسعه تکنولوژی بلاک چین در این کشور است. وزارت انرژی، علوم و صنعت استرالیا در نظر دارند از تکنولوژی بلاک چین در زمینه چرخه تامین، امنیت سایبری و اعتبار سنجی نهادهای آموزشی استفاده کند.
به گزارش دولت استرالیا، تکنولوژی بلاک چین این ظرفیت را دارد که سالانه بیش از ۱۷۵ بیلیون دلار و تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۳ تریلیون دلار ارزش افزوده به اقتصاد این کشور اضافه کند.

منبع: کوین تلگراف.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی