سوئیس مالیات شهروندان خود را از طریق رمزارزها دریافت می کند

24

با افزایش ارزش رمزارزها، دولت سوئیس در نظر دارد مالیات شهروندان را از طریق بیت کوین و اتریوم دریافت کند. شهروندان سوئیس می توانند مالیات خود را تا سقف ۱۰۰ هزار فرانک از طریق بیت کوین و اتریوم به دولت این کشور پرداخت کنند.

در سوئیس بسیاری از شرکت های بزرگ بلاک چین با نهادهای دولتی همکاری های گسترده ای دارند. سوئیس به دلیل داشتن قوانین منعطف و نگرش مثبت به ارزهای دیجیتال به کشوری ایده آل برای شرکت های رمزارز تبدیل شده است.

نیکلاس نیکلجسن، متخصص رمزارزها و مدیر ارشد اجرایی اعتقاد دارد رمزارزها می توانند در برابر تورم و افزایش افسار گسیخته قیمت ها نقش بازدارنده ایفا کنند.

سوئیس سال گذشته از محل معاملات بیت کوین بیش از ۲۰ میلیون فرانک درآمدزایی داشت. در کشور سوئیس بانک ها نیز تعامل و همکاری گسترده ای با شرکت های بلاک چین دارند.

سوئیس؛ کشوری ایده آل برای شرکت های بلاک چین و صنعت رمزارزها

سوئیس یکی از کشورهای بزرگ در نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین محسوب می شود. در سال ۲۰۱۸ این کشور به عنوان بزرگترین کشور اروپایی در نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین شناخته شد. پایگاه اتریوم نیز برای نخستین بار در این کشور راه اندازی شد. این پایگاه در جهان کنونی یکی از بزرگترین پلتفرم های مبتنی بر بلاک چین است.

سیستم حقوقی شفاف، ثبات اقتصادی، و بهره مندی از زیرساخت های دیجیتالی مناسب، از جمله دلایلی ست که سوئیس را به یکی از بزرگترین قطب های نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین تبدیل کرده است.

سیستم حقوقی و قانونی سوئیس، باعث جذب بسیاری از صرافی های رمزارز شده است. نرخ مالیات شرکت ها در سوئیس در قیاس با دیگر کشورهای پیشرفته بسیار پایین تر است. این کشور همچنین مجهز به لابراتوارها و آزمایشگاه های تحقیقاتی و پژوهشی گسترده درباره تکنولوژی بلاک چین است.

پارلمان سوئیس با وضع قوانین تجاری، بیت کوین را به عنوان یک ارز خارجی انتخاب کرد. همین امر باعث شد فعالیت های تجاری مرتبط با بلاک چین و ارزهای دیجیتال در این کشور افزایش پیدا کند.

پلتفرم کونوس در سال ۲۰۱۷ فعالیت خود را از کشور سوئیس آغاز کرد

پلتفرم کونوس به عنوان یک شبکه خدمات رمزارز فعالیت خود را از کشور سوئیس آغاز کرد. این پلتفرم نام آشنا با از میان برداشتن مرزهای جغرافیایی و محدودیت های قضایی به همه افراد کمک می کند تا از ظرفیت های گسترده تکنولوژی بلاک چین و صنعت رمزارزها استفاده کنند.

پلتفرم کونوس با معرفی انواع رمزارزهای پایدار در تلاش است نیازهای مالی کاربران و سرمایه گذاران را از سراسر جهان برطرف کند. پلتفرم کونوس برای حفظ امنیت مالی کاربران خود از پیشرفته ترین تکنولوژی های امنیت سایبری استفاده می کند.

رمزارزهای انحصاری پلتفرم کونوس  مورد پذیرش بانک های معتبر جهان قرار دارد. بنابراین سرمایه گذاران می توانند بدون محدودیت های جغرافیایی و به دور از موانع حقوقی و قضایی، از هر کجای دنیا و با در اختیار داشتن شماره ISIN سوئیس انواع رمزارزهای پلتفرم کونوس را خریداری کنند.

پلتفرم کونوس به دلیل برخورداری از پشتوانه مالی قدرتمند، گرفتار نوسانات قیمت بازارهای رمزارز نمی شود. این پلتفرم نام آشنا برای ارائه هر چه بهتر خدمات مالی، انواع رمزارزهای معتبر جهانی را در بستر شبکه بلاک چین خود به کاربران و سرمایه گذاران ارائه می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی