مشاهده نسخه اصلی
سه شنبه,۴ آذر ۱۳۹۹ ۶:۵۲:۰۶

قانونگذاران اسپانیایی به صورت نمادین معادل ۱ یورو رمزارز از طریق پست الکترونیک دریافت کردند

۳۵۰ عضو مجلس نمایندگان اسپانیا معادل ۱ یورو به صورت رمزارز و از طریق پست الکترونیک (ایمیل) دریافت کردند. البته این کار به صورت نمادین صورت گرفته تا تلنگری باشد برای اعضای گنگره و قانونگذاران این کشور که صنعت امور مالی و شبکه های پرداخت متحول شده اند. از جهت دیگر دست اندرکاران این برنامه در نظر داشته اند استفاده از رمزارزها و راهکارهای صنعت امور مالی غیر متمرکز در کشور اسپانیا بیش از پیش مورد توجه و اقبال عموم مردم قرار بگیرد.

تمامی ۳۵۰ عضور مجلس نمایندگان اسپانیا از طریق پست الکترونیک (ایمیل) رمزارزهای خود را دریافت کردند. با توجه به توسعه رمزارزها در سطوح کلان نهادهای تجاری در سراسر جهان، این اقدام اسپانیا در جهت ارسال نمادین رمزارز به حساب های پست اکترونیک اعضای کنگره می تواند سطوح آگاهی عمومی مردم اسپانیا در ارتباط با صنعت نوظهور امور مالی غیر متمرکز را ارتقا دهد.

این اقدام نمادین به قانونگذاران اسپانیا این فرصت را می دهد تا از چگونگی کارایی رمزارزها اطلاعات جامعی بدست آورند

به گفته منابع خبری اسپانیا، برخی از اعضای کنگره این کشور آشنایی خوبی با رمزارزها دارند اما بسیاری از آنها نسبت به کارایی این صنعت نوظهور کماکان اطلاعات کافی ندارند. این اقدام نمادین می تواند فرصت خوبی برای قانونگذاران اسپانیایی باشد تا نسبت به چگونگی کارایی رمزارزها اطلاعات جامعی بدست آورند.

پیش از این اتاق بازرگانی دیجیتال اسپانیا نیز در اقدامی قابل توجه، ۵۰ دلار ارزش اسمی بیت کوین را به صورت نمادین به حساب کاربری اعضای کنگره ارسال کرده بود. بانک های اسپانیایی در چند سال اخیر نسبت به صنعت رمزارزها و تکنولوژی بلاک چین تمایل بیشتری نشان داده اند و بسیاری از نهادهای بانکی این کشور نیز از ظرفیت های گسترده صنعت امور مالی غیر متمرکز استفاده می کنند.

اخیر بانک سانتاندر اسپانیا که یکی از بزرگترین نهادهای بانکداری این کشور محسوب می شود از طریق همکاری با شرکت فناوری ریپل اعلام کرد پلتفرم پرداخت مالی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین خود را به زودی راه اندازی می کند.

پیش از این بانک مرکزی اروپا نیز طی گزارشی اعلام کرد این اتحادیه در نظر دارد تا سال ۲۰۲۱ میلادی ارز دیجیتال یورو را به صورت رسمی صادر کند.

منبع: کوین تلگراف.

shorturl

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.