نسخه جدید کونوس ایکس (Counos X)

511
کونوس ایکس منتشر کرد
کونوس ایکس

انتشار نسخه جدید CCXX

جدیدترین نسخه رمزارز کونوس ایکس منتشر شده است. کونوس ایکس یک رمزارز پیشرو، امن و سریع است که بر اساس نسخه جدید لایت کوین توسعه پیدا کرده است. این رمزارز با افزایش سطح حریم خصوصی کاربران بر اساس جدیدترین متدهای فناوری رمزارزها و همچنین افزایش کارایی و سرعت انتقال تراکنش‌ها، انتظارات زیادی را ایجاد کرده است.

در نسخه جدید کونوس ایکس، از بلاک شماره 73000، تنها استخراج کننده‌های ولید (Valid) و تراست (Trust) امکان استخراج بلاک‌های جدیدتر را خواهند داشت. با این تغییرات، سطح امنیت شبکه کونوس ایکس به سطوح بالاتری افزایش خواهد یافت. استخراج کننده‌های ولید در کونوس ایکس، استخراج کننده‌هایی خواهند بود که برای پروسه استخراج پاداشی دریافت نخواهند کرد اما می‌توانند با استخراج بلاک‌های جدید، کارمزد تراکنش‌ها (Transaction fee) را دریافت کنند. از طرفی استخراج کننده‌های تراست، به ازای بلاک‌هایی که 2.5 دقیقه بعد از بلاک قبل استخراج کرده باشند، پاداش بلاک را دریافت خواهند کرد.

انتشار نسخه جدیدتر کونوس ایکس همراه با افزایش 40 درصدی قیمت کونوس کوین در یک ماه گذشته همراه بوده است.  پلت‌فرم کونوس علاوه بر ارائه رمزارزهای کونوس کوین و کونوس ایکس ، اخیرا صرافی غیرمتمرکز خود برای تبادلات همتا به همتای (Peer to peer) کاربران راه اندازی کرده است.

 

منبع: counos.io

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی