امروز بهترین زمان برای نهادینه سازی رمزارزها در سطوح کلان ملی است

314
نهادینه سازی رمزارزها

همه گیری ویروس کرونا باعث شده است اقتصاد کشورهای صنعتی در سراسر جهان به شدت منقبض شود. رشد خارج از عرف قیمت ها و افزایش تورم به صورت افسار گسیخته در دیگر کشورهای جهان حاکی از این است که حال و اوضاع اقتصاد در کشورهای جهان سوم نیز چندان تعریفی ندارد.

بسیاری از متخصصان اقتصادی باور دارند محرک های پولی صنعت رمزارزها و سازوکارهای پویاتر تکنولوژی بلاک چین در مقایسه با نهادهای مالی سنتی باعث شده است در زمان بحران های اقتصادی صنعت غیر متمرکز کارایی بیشتری نسبت به دیگر حوزه های سنتی مالی داشته باشد.

بررسی سطوح کلان اقتصادی نشان می دهد نوع نگرش و ذائقه عمومی مردم نسبت به نهادهای نوین تکنولوژی نظیر بلاک چین و صنعت رمزارها تغییر کرده است. بسیاری از شرکت های بزرگ تجاری در آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی سرمایه گذاری های گسترده ای در بازارهای رمزارز و تکنولوژی بلاک چین انجام داده اند.

تبلیغات رسانه ای

تبلیغات رسانه ای می تواند زمینه را برای شناساندن هرچه بیشتر رمزارزها به جامعه فراهم کند

در سال ۱۹۴۸ در ایالات متحده آمریکا رسانه ها و به ویژه تلویزیون نقش بسزایی در شناساندن و شهرت بازار بورس و اوراق بهادار در این کشور ایفا کردند. در آن زمان تلویزیون به صورت گسترده بازار بورس و اوراق قرضه را به سرمایه گذاران معرفی می کرد و به مرور زمان این بازار در سراسر کشور با استقبال مردم روبرو شد.

در بریتانیا نیز شرکت های بزرگ تجاری برای ترغیب سرمایه گذاران و همچنین جذب جامعه هدف، تبلیغات گسترده ای در روزنامه های پرتیراژ این کشور انجام داده اند. روزنامه های بریتانیایی اغلب با ارجاع به شرایط پر نوسان بازارهای تجاری و چشم انداز شرایط سیاسی-اجتماعی جوامع مدنی سعی می کنند سرمایه گذاران را به سمت ذخیره و انبوه سازی رمزارزها ترغیب کنند.

بیشتر بخوانید:

۵ نکته دوست داشتنی درباره رمزارزها

رسانه های جمعی در کشورهای اروپایی و ایالات متحده به صورت گسترده با معرفی رمزارزها به عنوان “طلای دیجیتال” سعی می کنند طیف گسترده ای از شهروندان را به سمت سرمایه گذاری در بازارهای غیر متمرکز ترغیب کنند. در بریتانیا روزنامه ها و مجله های چاپی انواع رمزارزها را تبلیغ می کنند و در آمریکا نیز شبکه های تلویزیونی سعی می کنند تکنولوژی بلاک چین و صنعت رمزارزها را به صورت کاربردی به شهروندان آموزش دهند.

تمامی این موارد به خوبی نشان می دهد که تاریخ این بار برای رمزارزها دوباره در حال تکرار است، همانطور که در اواخر دهه ۵۰ میلادی رسانه های جمعی برای شناساندن بازار بورس و اوراق قرضه از امکانات تبلیغاتی گسترده استفاده کردند امروز نیز تمامی نهادهای تبلیغاتی به صورت مدرن سعی می کنند ارزهای دیجیتال را در جوامع مدنی نهادینه سازی کنند.

فرهنگ آگاهی

فرهنگ آگاهی بخشی به مردم طی مرور زمان قدرت تبلیغات را کم می کند

زمانی که مردم نسبت به چگونگی سازوکار تکنولوژی های روز دنیا اطلاعات کافی داشته باشند می توانند منافع خود را بهتر جهت یابی کنند. برای همین بسیاری از متخصصان باور دارند در آینده نزدیک صنعت رمزارزها به یک گزینه مطلوب برای شهروندان تبدیل خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

سرمایه گذاران صنعتی توجه خود را به سمت اقتصاد غیر متمرکز معطوف می کنند

رسانه های جمعی نظیر شبکه های اجتماعی، تلویزیون، رادیو و روزنامه می توانند مانند یک کاتالیزور سرعت اتصال جامعه هدف به درگاه های رمزارز را تسریع کنند. موج تبلیغات رمزارز در رسانه های جمعی نشان می دهد در آینده نزدیک ارزهای دیجیتال جایگزین ارزهای رایج و درگاه های صرافی رمزارز نیز جایگزین نهادهای بانکی خواهند شد.

پلتفرم کونوس

چشم انداز پلتفرم کونوس به عنوان یک درگاه جامع خدمات مالی غیر متمرکز

پلتفرم کونوس در سال ۲۰۱۷ و با اخذ تمامی مجوزهای قانونی از اتحادیه اروپا و دیگر مراجع قضایی بین المللی، کار خود را در حوزه شبکه های غیر متمرکز و بازارهای رمزارز آغاز کرد. این پلتفرم نام آشنا به پشتوانه برخورداری از تیم حقوقی مجرب و خبره در مسائل جزای بین الملل و همچنین بهره مندی از پشتوانه مالی قدرتمند، در سالیان اخیر توانسته است در جهان رمزارزها جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

اخیراً وب سایت معتبر کوین مارکت کپ دو رمزارز پلتفرم کونوس را در میان ۱۰۰ رمزارز برتر جهان قرار داد. همین موضوع به خوبی نشان می دهد که پلتفرم کونوس آینده ای درخشان در پیش رو دارد و چه بسا دو از انتظار نخواهد بود که در سالیان نه چندان دور شاهد آن باشیم که سکه های رمزارز کونوس در میان ۱۰ رمزارز برتر جهان قرار بگیرند.

چنانکه توضیح آن رفت؛ پلتفرم کونوس به دلیل بهره مندی از پشتوانه مالی قدرتمند، و همچنین برخورداری از تیم ارشد اجرایی متخصص در امور شبکه های غیر متمرکز و تکنولوژی بلاک چین، توانسته است اعتماد سرمایه گذاران را به سمت درگاه های مالی خود جلب کند.

بیشتر بخوانید:

سرمایه گذاری یا استکینگ رمزارز پلتفرم جامع کونوس

پلتفرم کونوس با پیش بینی اصول سرمایه گذاری استکینگ (مبتنی بر سپرده گذاری رمزارزها در سیستم های پوز یا اثبات سهام)؛ از دارایی رمزارز سرمایه گذاران محافظت می کند. به این ترتیب سرمایه گذاران می توانند مطمئن باشند که سرمایه آنها هیچگاه گرفتار نوسانات بازار رمزارز نمی شود و می توانند با سپرده گذاری رمزارزهای خود در بستر بلاک چین شبکه کونوس از کارمزدهای شبکه نیز برخوردار شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی