یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹
مشاهده نسخه اصلی
یکشنبه,۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۹:۲۶

هستر پیرس: سازمان بورس و اوراق بهادار ایالات متحده باید نگرش محافظه کارانه خود را در قابل رمزارزها تغییر دهد

هستر پیرس، کمیسیونر و عضو ارشد سازمان بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا در مصاحبه اخیر خود ضمن انتقاد از موضع محافظه کارانه این سازمان در قبال رمزارزها و صنعت امور مالی غیر متمرکز، درباره لزوم ایجاد برخی اصلاحات قانونی صحبت کرد.

پیرس اعتقاد دارد اگر چه سازمان بورس و اوراق بهادار در ارتباط با ارائه برخی متمم های راهبردی تعلل به خرج می دهد ولی با این اوصاف قانونگذاران کم کم موضع گشوده تر و بازتری در قبال تغییرات از خود نشان می دهند. پیرس در ادامه گفت سازمان بورس و اوراق بهادار باید نگرش محافظه کارانه خود در قبال رمزارزها را تعدیل کند تا مردم نیز با اشتیاق بیشتری به سمت درگاه های امور مالی غیر متمرکز تمایل پیدا کنند.

ارائه مقدمات راهبردی در زمینه ارزهای دیجیتال و صنعت امور مالی غیر متمرکز، برای توسعه پایدار این صنعت نوظهور حائز اهمیت ویژه ای است

پیرس اعتقاد دارد تراز پذیرش رمزارزها در میان مردم و دیگر نهادهای سنتی به سرعت در حال ارتقا است. او به موضوع مرامنامه های حقوقی اشاره کرد و گفت ارائه مقدمات راهبردی در زمینه ارزهای دیجیتال و صنعت امور مالی غیر متمرکز، برای توسعه پایدار این صنعت نوظهور حائز اهمیت ویژه ای است. او افزود در آینده نزدیک شاهد افزایش محبوبیت رمزارزها در میان مردم خواهیم بود.

قانون زمانی واجد ارزش عرفی است که با جریان غالب در میان نوآوری های نوین و تکنولولژی های نوآورانه سوگیری نداشته باشد

هستر پیرس ابراز امیدواری کرد که سازمان بورس و اوراق بهادار از موضع محافظه کارانه خود عقب نشینی کرده و نگرش گشوده تری در قبال رمزارزها اتخاذ کند. پیرس اعتقاد دارد قانون زمانی واجد ارزش عرفی است که با جریان غالب در میان نوآوری های نوین و تکنولولژی های نوآورانه سوگیری نداشته باشد.

آژانس های دولتی مانند سازمان بورس نباید با ایجاد برخی موانع حقوقی و قضایی مانع از ادامه فعالیت بازارهای موازی شوند

پیرس اعتقاد دارد بازارهای رمزارز از ظرفیت ساختاری بزرگی برخوردار هستند تا در صورت امکان خودتنظیمی داشته باشند. او ضمن ارجاع به صنعت امور مالی غیر متمرکز عنوان کرد آژانس های دولتی مانند سازمان بورس نباید با ایجاد برخی موانع حقوقی و قضایی مانع از ادامه فعالیت بازارهای موازی شوند.

هستر پیرس در آخر به نقش تنظیم کنندگان بازار، مقامات ارشد دولتی، مردم، نهادهای حقوقی و قضایی، پارلمان های سیاسی و قانونگذاران ارشد اشاره کرد و گفت همگی این افراد موظف هستند شرایط را برای توسعه پایدار نظام های مالی و اقتصادی فراهم کنند. او گفت باید هر یک از اعضای اتاق های مهم و سرنوشت ساز، بدون جهت گیری های مغرضانه، در راستای ارتقای شرایط کنونی و ایجاد یک محیط اقتصادی نوین تصمیم گیری کنند.

منبع: کوین تلگراف.

shorturl

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

نرخ ارز دیجیتال

USD
btcBitcoin (BTC)
$ ۱۷,۷۷۲.۶۸
ltcLitecoin (LTC)
$ ۷۳.۸۱
ccaCounos Coin (CCA)
$ ۳.۱۴
ccxxCounos X (CCXX)
$ ۸۳.۷۹
usdtTether (USDT)
$ ۱.۰۰
ethEthereum (ETH)
$ ۵۳۹.۳۷

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...