مشاهده نسخه اصلی
سه شنبه,۴ آذر ۱۳۹۹ ۱:۲۴:۴۶

واکنش مثبت بازارهای تجاری پیرو اعلام خبر موفقیت ۹۰ درصدی واکسن کرونا

شرکت آمریکایی فایزر که یک نهاد بزرگ داروسازی در ایالات متحده آمریکا محسوب می شود اعلام کرد واکسن کرونای این شرکت در بیش از ۹۰ درصد موارد موفقیت آمیز بوده و از انتقال ویروس جلوگیری کرده است. انتشار خبر تولید واکسن کرونا با واکنش مثبت بازارهای جهانی روبرو شد.

شیوع و همه گیری جهانی ویروس کرونا اقتصاد جهان را تا مرز ورشکستگی و رکود بزرگ تاریخی پیش برده است

در این مدت بسیاری از کسب و کارهای تجاری در سرتاسر جهان آسیب دیده اند و حجم انبوهی از شهروندان نیز شغل خود را از دست داده اند. موج دوباره شیوع کرونا در آمریکا و اروپا این نگرانی را ایجاد کرده که اقدامات نهادهای بانکی در اختصاص بسته های اقتصادی به شرکت های تجاری فاقد اثربخشی مناسب باشد. انتشار خبر تولید موفقیت آمیز واکسن کرونا می تواند باعث رشد شاخص های اقتصادی در آینده نزدیک شود.

خبر تولید واکسن کرونا باعث شد شاخص کل بازار بورس آمریکا، اروپا و آسیای شرقی رشد چشمگیری داشته باشند

قیمت جهانی طلا در ازای هر انس، با ۵۰ دلار کاهش به سقف ۱۹۰۰ دلار رسید. در بازارهای رمزارز نیز شاهد رشد قیمت ها در ۲۴ ساعت اخیر بوده ایم.

بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی می کنند که در صورت توزیع انبوه واکس کرونا شاهد رشد چشمگیر شاخص های اقتصادی در سرتاسر جهان باشیم.

منبع: coindesk.com

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.