پیشنهاد بزرگترین شرکتهای هواپیمایی امریکا به نهنگ ها

35
پیشنهاد بزرگترین شرکتهای هواپیمایی امریکا به نهنگ ها

بزرگترین شرکتهای هواپیماسازی امریکا به دلیل محدودیت های پرداخت پول فیات، از رمزارزها و درگاه های مالی غیر متمرکز برای فروش محصولات خود استفاده می کنند.یک شرکت خصوصی فروش هواپیما این امکان را برای مشتریان خاص خود فراهم ساخته تا با پرداخت بیت کوین، جت های خصوصی این شرکت را خریداری کنند. نهنگ های بیت کوین (اصطلاح نهنگ در صنعت رمزارزها به افرادی اطلاق می شود که بیشترین تعداد سکه بیت کوین را در شبکه بلاک چین در اختیار دارند) می توانند بدون نیاز به جابجایی حجم انبوه پول های فیات، تنها از طریق درگاه های صرافی رمزارز انواع جت های فوق پیشرفته را خریداری کنند.

رمزارزها با ایجاد یک بستر غیر متمرکز انتقال پول، محدودیت های جغرافیایی و قضایی را از میان برمیدارد

این شرکت بزرگ آمریکایی در حال حاضر جت های فوق پیشرفته خود را به قیمت ۴۰ میلیون دلار (معادل ۳۷۵۰ بیت کوین) به فروش می رساند. جف بزوس، مالک آمازون و ایلان ماسک سهامدار ارشد تسلا از این جت ها برای سفرهای خود استفاده می کنند. این جت ها می توانند بیش از ۷۵۰۰ مایل دریایی (هر مایل معادل تقریبی ۱۸۰ متر) را بدون وقفه پرواز کنند.

رمزارزها با ایجاد یک بستر غیر متمرکز انتقال پول، محدودیت های جغرافیایی و قضایی را از میان برمیدارد

وب سایت این شرکت بزرگ هواپیماسازی اعلام کرده است خریداران می توانند از بیت کوین برای خرید جت های ویژه استفاده کنند. مدیر ارشد اجرایی شرکت هواپیماسازی آویاترید در مصاحبه اخیر خود گفت استفاده از پول فیات برای خرید جت ممکن است برای برخی از کشورهای خارجی محدودیت هایی را به همراه داشته باشد. رمزارزها می توانند با ایجاد یک بستر غیر متمرکز انتقال پول، محدودیت های جغرافیایی و قضایی را از میان بردارند.

رمزارزها-با-ایجاد-یک-بستر-غیر-متمرکز-انتقال-پول

جت فوق پیشرفته مدل s7500 گلوبال این شرکت آمریکایی به قیمت ۷۵ میلیون دلار (معادل ۶۵۰۰ سکه بیت کوین) به فروش می رسد.

این نخستین باری نیست که یک شرکت بزرگ هواپیماسازی محصولات خود را در ازای دریافت بیت کوین به فروش می رساند. پیش از این نیز برخی از بزرگترین شرکت های هواپیماسازی آمریکا اعلام کرده بودند که به دلیل محدودیت های پرداخت پول فیات، از رمزارزها و درگاه های مالی غیر متمرکز برای فروش محصولات خود استفاده می کنند.

منبع: کوین تلگراف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی