پیش از فروپاشی نظام بانکداری سنتی اقدام به خرید رمزارز کنید

1132
پیش از فروپاشی نظام

نظام بانکداری سنتی در جهان مدرن رو به فروپاشی و اضمحلال است. صاحب نظران علم اقتصاد اعتقاد دارند باید پیش از فرونشست بنای کهن بانکداری سنتی، با خرید رمزارزها و ورود به قلمرو اقتصاد غیر متمرکز، خود را در برابر پس لرزه های فروپاشی بزرگ قرن بیست ویک در امان نگه داریم. 

رابرت کیوساکی نویسنده مشهور ژاپنی آمریکایی در مصاحبه اخیر خود گفت اقتصاد جهان هم اکنون در دوره گذار به سمت یک اقتصاد پویای غیر متمرکز قرار دارد و بدون شک خرید رمزارزها بهترین گزینه برای حفظ خود در چرخه سرمایه در دوران پسامدرن خواهد بود.

مبادلات مالی

در آینده تمامی مبادلات مالی از طریق درگاه های هوشمند بلاک چین صورت خواهد گرفت

در آینده و با سقوط ارزش پول های کاغذی، پیکره اقتصاد وارد یک چرخه استحاله خواهد شد. پول های کاغذی به مرور زمان جای خود را به انواع رمزارزها خواهند داد و در عمل تمامی مبادلات مالی از طریق درگاه های هوشمند بلاک چین صورت خواهد گرفت.

در این زمان افرادی که خود را با چرخه تجاری دوران جدید هماهنگ نکرده باشند محکوم به حذف خواهند بود. به این ترتیب رمزارزها نوع نگرش به چرخه سرمایه را دگرگون خواهند کرد. رمزارزها در دوران پسامدرن، نه تنها روبنای ساختاری بانکداری سنتی را از رده خارج خواهند کرد بلکه با ایجاد یک سازواره نوین و بی بدیل، پاسخگوی نیازهای متنوع کاربران در آینده خواهند بود.

نظام تجاری و بانکداری

کرونا به خوبی نشان داد که نظام تجاری و بانکداری کنونی جهان چندان کارآمد نیست

همه گیری جهانی ویروس کرونا سرعت سقوط ارزش پول های کاغذی را تسریع کرده است. کرونا به خوبی نشان داد که برای مقابله با حوادث غیر قابل پیش بینی، نظام تجاری و بانکداری کنونی جهان چندان کارآمد نخواهد بود.

باید در نظر داشته باشیم که زیربنای ساخت طبقات مدنی را تبادلات مالی شکل می دهد. برای حفظ ساختار طبقاتی جوامع سرمایه داری و مقابله با ایدئولوژی های چپ واپسگرا، باید نظام سرمایه داری ساختارهای رو به افول خود را از طریق معرفی یک بدیل بی مانند دوباره احیا کند. رمزارزها می توانند با از نو تعریف کردن مرزهای سرمایه، قوانین بازی سیاست را در آینده به نفع نظام سرمایه داری وضع کنند.

نظام تجاری و بانکداری

پاکسازی سرمایه از ایدئولوژی از طریق نهادینه سازی سازوکارهای غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین 

شاخص های اقتصادی طی ماه های گذشته اعلام کرده اند ارزش دلار طی دو سال اخیر به پایین ترین حد خود رسیده است. همین موضوع می تواند نشانه ای باشد برای یک فروپاشی تدریجی که اگر چاره ای برای آن اندیشیده نشود ممکن است در آینده اوضاع ایدئولوژیک جهان مدرن دستخوش تغییرات گسترده ای شود.

بیشتر بخوانید:

آزادی در انتهای یک دالان بی انتها؛ آیا بلاک چین می تواند پاسدار حریم خصوصی افراد باشد؟

تاریخ نشان داده است پیشرفت های بزرگ و اندیشه های آزادی خواهانه همواره در معرض خطر قرار دارند. نظام سرمایه داری به آزادی و ماهیت طبقاتی جوامع که ریشه در ابعاد روان شناختی و بیولوژیک انسان ها دارد صورت حقیقت بخشیده است و بنابراین نباید تغییرات جهان مدرن به از خودبیگانگی، کهنگی و واپس رانی نظام سرمایه داری ختم شود.

کماکان سرمایه و نظام سرمایه داری بی دیل ترین حکم زندگی انسان ها خواهد بود و صنعت رمزارزها این حکم را از گزش ایدئولوژی مبرّا خواهد ساخت. سرمایه با ایدئولوژی در هر فرم و صورت آن بیگانه است و صنعت رمزارزها با ایجاد یک فضای غیر متمرکز مبتنی بر اصول منطق دستگاه های هوشمند، عملاً چرخه سرمایه را از نفوذ عوامل ایدئولوژیک پاکسازی خواهد کرد.

در هفته های گذشته بازار سرمایه دوباره به روند رو به رشد خود بازگشته و بازار بورس و اوراق بهادار آمریکا نیز جهش دوباره ای را در قیمت های خود شاهد بوده است. با از سرگیری دوباره مبادلات تجاری در سطوح کلان بین المللی، زمینه برای نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین و رمزارزها به صورت گسترده فراهم شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی