شرکت کوین بیس در میان برترین شرکت‌های ۲۰۱۹ از نظر لینکدین

331
لینکدین شرکت کوین بیس را در میان برترین شرکت‌های ۲۰۱۹ قرار داد

براساس لیست برترین شرکت‌های سال ۲۰۱۹ که توسط لینکدین منتشر و در سوم آوریل امسال رسما تایید شد، صرافی و شرکت کوین بیس Coinbase به عنوان تنها شرکت حوزه رمزارز موفق شد در این لیست قرار بگیرد.

براساس لیست برترین شرکت‌های سال ۲۰۱۹ که توسط لینکدین منتشر و در سوم آوریل امسال رسما تایید شد، صرافی Coinbase به عنوان تنها شرکت حوزه رمزارز موفق شد در این لیست قرار بگیرد.

در این بررسی که سالانه انجام می‌شود، Coinbase از نظر میزان رضایت پرسنل در بین ۵۰ شرکت حاضر در جایگاه ۳۵ قرار گرفته است.

لینکدین شرکت‌ها را از نظر شاخص‌های میزان محبوبیت شرکت، میزان مشارکت دادن پرسنل توسط مدیران اجرایی، میزان تقاضای موجود برای ظرفیت‌های خالی و میزان ماندگاری پرسنل طبقه‌بندی می‌کند. برای کشورهای مختلف لیست‌های مختلفی منتشر شده است که نام Coinbase در بین لیست شرکت‌های آمریکایی قرار دارد.

نام این صرافی قبلا هم در لیست­های منتشر شده توسط لینکدین بوده است. به عنوان مثال در سپتامبر سال گذشته نام این شرکت در کنار شرکت­هایی همچون شبکه پرداخت Ripple و پلتفرم همکاری Gemini محصول Tyler و Cameron Winkelvoss قرار گرفته بود.

این لیست حاوی اتفاق‌های شگفت‌انگیزی نیز بود. در این لیست نام Coinbase بالاتر از JPMorgan Chase،  قرار گرفته است. جی‌پی مورگان که به خاطر بدبینی‌اش نسبت به فناوری‌های کریپتو معروف است و در رده ۴۴ لیست قرار دارد.

توییتر و اینتل نیز در رده­های پایین‌­تر قرار گرفته­‌اند. توییتر در گذشته نشان داده بود که با کریپتو موافق بوده و اینتل نیز از سال گذشته شروع به تولید سخت‌­افزارهای ماینینگ کرده است.

JPMorgan Chase نیز شروع به انجام آزمایش‌هایی در زمینه فناوری‌های رمزارز کرده است. برخلاف انتظار در ماه گذشته Cointelegraph  از انتشار توکن بحث‌برانگیزی به نام JPM Coin خبر داد.

در ابتدای هفته جاری Coinbase اعلام کرد که کیف پول­‌های الکترونیک این شرکت که ۲۲۵ میلیون دلار را در خود جای داده‌­اند را بیمه کرده است. همچنین این شرکت به تازگی از جدیدترین سرویس متمرکز بر حمایت از نهادهای سرمایه ­گذاری به نام Coinbase Custody خبر داد.

منبع : cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی