عرضه عمومی و رایگان کونوس کوین در سایت کونوس

1550
عرضه عمومی و رایگان کونوس کوین در سایت کونوس

کونوس یکی از پلتفرم‌های فعال در حوزه‌ بلاک چین و رمزارز محسوب می‌شود که به عقیده بسیاری از تحلیل‌گران ظرفیت تبدیل شدن به پلت‌فرم جامع را دارد. در اکوسیستم کونوس انواع رمزارزهای سنتی و استیبل کوین عرضه می‌شوند و هدف نهایی، ایجاد سازوکاری برای ورود هرچه جدی‌تر ارزهای مدرن به سازوکارهای مالی بدنه جوامع است.

کونوس یک پلتفرم جامع مالی مبتنی بر بلاک‌چین بوده که طیف وسیعی از استیبل کوین را به دنیای رمزارز معرفی کرد. استیبل‌کوین‌های مبتنی بر ارزهای معتبر جهانی همچون کونوس یو (Counos U)، کونوس کد (Couos CAD)، کونوس کش (Counos Cash) و کونوس ای (Counos E) و همچنین استیبل‌کوین‌های مبتنی بر فلزات گرا‌ن‌بها همچون کونوس گلد (Counos Gold) و کونوس سیلور (Counos Silver) در پلتفرم کونوس عرضه شده‌اند. از طرفی  این پلت‌فرم با ارائه سرویس‌های اسکرو و سرویس‌های تبادل ارز متمرکز و غیرمتمرکز در هفته‌های پیش رو، به یک پلت‌فرم جامع جهانی مبتنی بر فناوری بلاک‌چین تبدیل می‌شود.

کونوس کوین (Counos Coin) یکی از اولین رمزارزهای پلتفرم کونوس بود که در یک صراف رسمی رمزارز به کاربران علاقه‌مند عرضه شد. ساوث اکسچنچ (South Exchange) به‌عنوان اولین صرافی میزبان کونوس کوین بود که استقبال مناسبی را هم از سوی کاربران و فعالان دنیای رمزارز دریافت کرد. مدیران پلتفرم کونوس پس از مشاهده استقبال بالا از اولین سکه عمومی خود، تصمیم به توسعه پلتفرم گرفتند و برنامه‌ای جدی برای توزیع سکه‌های کونوس در سر دارند. برنامه‌ای که شاید سکه آنها را در مقابل رمزارز مادر یعنی بیت کوین قرار دهد.

بیت کوین اکنون عمری بیش از ۱۰ سال دارد و به‌عنوان اولین رمزارز دنیای فناوری، بخش اعظمی از ارزش بازار و به طبع آن اخبار مرتبط را به خود اختصاص می‌دهد. این رمزارز در سال ۲۰۰۸ با ادعای دگرگونی ساختارهای مالی سنتی و در اوج بحران مالی وال استریت متولد و توزیع شد. ساتوشی ناکاموتو در مقاله سفید یا Whitepaper بیت کوین ادعا کرده بود که ساختار غیرمتمرکز بیت کوین، کنترل سازمان‌های سنتی مالی را به‌مرور از بین می‌برد و چه بسا به اقتصادی آزاد منجر خواهد شد. اکنون و با گذشت نزدیک به ۱۱ سال از تولد بیت کوین باید از خود بپرسیم که آیا واقعا بیت کوین مفهوم ثروت را به مفهومی توزیع‌شده تغییر داد؟

در حال حاضر تنها هزار نفر، بیش از ۴۰ درصد بیت کوین‌های استخراج‌شده را در اختیار دارند. به‌بیان‌دیگر ساختار توزیع غیرعادلانه ثروت در رمزارز مادر هم شکل گرفت و وال‌ها (افرادی با دارایی بیت کوین بسیار بالا) با استفاده از مزیت ورود زودهنگام به اکوسیستم یا سرمایه‌گذاری‌های بسیار بزرگ، ثروت رمزارز را نیز در اختیار گرفته‌اند. 

در ماه آوریل سال ۲۰۱۱ قیمت بیت‌کوین تنها معادل یک دلار آمریکا بود و امروز این رمزارز در قیمتی نزدیک به ۱۳ هزار دلار مبادله می‌شود. قطعا رشد ۱۳ هزار برابری، هر فردی را برای ورود به اکوسیستم بیت کوین ترغیب می‌کند. البته درحال‌حاضر و با قیمت بسیار بالای رمزارز مادر، ورود به جمع سرمایه‌گذارها برای همه آسان نیست. به‌هرحال امروز  تقریبا هر فردی که اطلاعات محدودی از دنیای رمزارزها دارد، حسرت می‌خورد که چرا در سال‌های اولیه قسمتی از سرمایه خود را به بیت‌کوین تبدیل نکرد. دراین‌میان پلت‌فرم کونوس قصد دارد تا رویای برخی از این افراد را برآورده کند.

پلتفرم کونوس

کونوس کوین الگوریتمی شبیه به بیت کوین دارد و به‌صورت استخراجی تولید می‌شود. بنیان‌‌گذار این رمزارز در حرکتی شبیه به رمزارز مادر، حداکثر ۲۱ میلیون سکه را برای استخراج در نظر دارد. درحال‌حاضر بیش از ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار سکه کونوس استخراج شده است و طبق محاسبات موجود، استخراج همه سکه‌ها می‌تواند تا ۴۰۰ سال زمان ببرد. تغییرات جدید کونوس کوین، توزیع سکه‌های موجود و باقی‌مانده را عادلانه‌تر خواهد کرد.

در طراحی جدید پلت‌فرم کونوس، بیش از ۱۵ میلیون کونوس کوین به طور رایگان به تمامی کاربرانی که در پلت‌فرم ثبت نام کرده و کیف پول مخصوص را نصب می‌کنند، ارائه خواهد شد. به‌علاوه بیش از یک میلیون سکه هم در اختیار صرافی‌های رمزارز قرار می‌گیرد تا تبادلات مرتبط با این سکه به بهترین نحو تنظیم شود. بنیان‌گذار کونوس با سلب مالکیت از تمامی سکه‌های کونوس کوین و عرضه آن‌ها به صورت عمومی تصمیم گرفته است تا با تشکیل یک فضای مالی کاملا غیر متمرکز، آینده رشد اقتصادی آن را تضمین کند. علاوه بر این، بر اساس اطلاع رسانی رسمی کونوس، هر ۶ ماه یک‌بار در این شبکه یک قرعه کشی بزرگ برای تمام افرادی که حداقل یک کونوس کوین در کیف پول خود دارند انجام می‌گیرد و ۱۰ هزار دلار به فرد برنده اهدا خواهد شد. به‌علاوه قرعه‌کشی ۱۰۰ هزار دلاری هم هر سه سال یک بار بین دارندگان کیف پول کونوس کوین انجام می‌شود. تمامی برنامه‌های فوق با هدف توزیع عادلانه‌تر سکه‌های کونوس و درنهایت توزیع عادلانه ثروت احتمالی از افزایش ارزش این رمزارز، انجام می‌شود.

پلتفرم کونوس

ساختار پلت‌‌فرمی کونوس و عرضه سکه‌های متنوع رمزارز با کاربردهای متنوع، آینده روشنی را برای کونوس کوین به‌عنوان یکی از اعضای پلتفرم در ذهن ایجاد می‌کند. احتمالا همانطور که رسانه‌هایی همچون هافنگتن پست (HuffPost) پیش بینی می‌کنند، کونوس هم در چند سال آینده به یکی از رقیبان جدی ارزهای دیجیتال سنتی همچون پی پال و وسترن یونیون تبدیل خواهد شد. درواقع وقتی کونوس بتواند ساختارهای مالی غیرمتمرکز و کاربردهای عمومی‌تر خود را به اجرا در بیاورد، احتمالا ارزش دارایی دریافت‌کننده‌های کونوس کوین هم افزایش چندین برابری خواهد داشت.

کونوس لاتاری

ثبت‌نام در پلتفرم کونوس و ورود به برنامه قرعه‌کشی این رمزارز بسیار آسان است. کیف پول‌های کونوس که دریافت‌کننده سکه‌های قرعه‌کشی خواهند بود به‌راحتی و از طریق مارکت‌های رسمی اپلیکیشن گوشی هوشمند قابل نصب خواهند بود. برای عضویت در پلتفرم کونوس و حضور در برنامه قرعه‌کشی باید به وب سایت رسمی کونوس به آدرس Counos.io مراجعه کنید.

با کلیک بر روی تصویر زیر می توانید در ۵ دقیقه با کونوس پلتفرم آشنا شوید

کونوس پلتفرم در 5 دقیقه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی