افزایش ۳۱ درصدی فروش ارز دیجیتال ریپل (XRP) در سه ماه اول ۲۰۱۹

376
رشد 31 درصدی فروش ارز دیجیتال ریپل
رشد 31 درصدی فروش ارز دیجیتال ریپل

فروش ارز دیجیتال ریپل در سه ماه اول ۲۰۱۹ رشد بسیار زیادی داشت ولی نسبت به همین بازه در سال گذشته تغییر زیادی نکرده است.

استارتاپ Ripple که در زمینه پرداخت‌های مبتنی بر بلاک‌چین فعالیت می‌کند، اعلام کرده است که فروش XRP در سه ماه اول امسال حدود ۳۱ درصد افزایش پیدا کرده است.

این شرکت مستقر در سان‌فرانسیسکو در سه ماه اول ۲۰۱۹، ۱۶۹.۴۲ میلیون دلار XRP فروخته است که افزایشی ۳۱ درصدی نسبت به فروش ۱۲۹.۰۳ میلیون دلاری سه ماه قبل دارد.

ریپل در ادامه گفته است که فروش مستقیم سازمانی XRP در سه ماه اول امسال، ۶۱.۹۳ میلیون دلار بوده که در مقایسه با دوره قبل، ۵۴ درصد افزایش داشته است ولی فروش واسطه‌ای و از طریق صرافی‌های این رمزارز از ۸۸.۸۸ میلیون دلار به ۱۰۷.۴۹ میلیون دلار رسیده که افزایشی ۲۱ درصدی است.

با این وجود، مقایسه فروش امسال با سال گذشته رشد زیادی نشان نمی‌دهد زیرا فروش ارز دیجیتال ریپل در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ حدود ۱۶۷ میلیون دلار بود و امسال تنها ۱.۰۳ درصد افزایش داشته است.

ریپل اعلام کرده است که در سه ماه اول ۲۰۱۹، سه میلیون XRP به حساب‌های سپرده واریز کرده و ۲.۳ میلیارد XRP دیگر بازگشت داده شده و در حساب‌های سپرده قرار گرفته‌اند. هفتصد میلیون XRP که بازگشت داده نشده‌اند نیز به روش‌های مختلفی برای پشتیبانی از اکوسیستم XRP در حال استفاده هستند.

XRP در حال حاضر سومین رمزارز از لحاظ ارزش بازار است و ۱۲۰ صرافی آن را ثبت کرده‌‌اند که ۱۹ مورد از آن‌ها این کار را در سه ماه اول ۲۰۱۹ انجام داده‌اند.

ژانویه تا مارس ۲۰۱۹ از لحاظ پایداری هم بازه زمانی خوبی برای XRP بوده است و به گفته این شرکت «ثبات بازار در ماه مارس به صورت مستمر افزایش پیدا کرده است».

منبع : coindesk

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی