آیا ژاپنی ها، پول خود را در صنعت رمزارز سرمایه گذاری خواهند کرد؟

81
ژاپنی ها

دولت ژاپن به دنبال موج همه گیری ویروس کرونا، بسته های حمایت اقتصادی گسترده را برای مردم این کشور پیش بینی کرده است.

اخیراً مرکز پژوهش های مالی ژاپن اعلام کرد میزان حجم پول در گردش این کشور 6 درصد افزایش پیدا کرده و به بیش از 13.5 تریلیون دلار در ماه ژوئن سال جاری رسیده است.

افزایش بی سابقه حجم نقدینگی ژاپن به دنبال حمایت های مالی دولت این کشور از خانوارهای ژاپنی آسیب دیده از ویروس کرونا، باعث شده است بسیاری از متخصصان اقتصادی این کشور اظهار نگرانی کنند.

آنها معتقد هستند اگر نقدینگی رهاشده در سطح جامعه به صورت افسارگسیخته وارد یکی از بازارهای تجاری شود، ممکن است به ایجاد حباب های کاذب اقتصادی منتهی شود.

تجربه ای که در کشور ما نیز به خوبی مشهود است. اخیراً بانک مرکزی ایران نیز طی گزارشی اعلام کرد حجم نقدینگی کشور در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

تاثیر رشد نقدینگی افسار گسیخته در ایران را می توان در بازارهایی نظیر سهام، طلا، اتومبیل و دیگر بازارهای تجاری به خوبی مشاهده کرد.

نظر به همین موضوع، بسیاری از متخصصان اقتصادی باور دارند حباب های اقتصادی گسترده در بازارهایی نظیر طلا و سهام، به دلیل رشد تراز نقدینگی کشور و کاهش سود سپرده گذاری نزد بانک ها شکل گرفته است.

ژاپنی ها

آیا ژاپنی ها پول دریافتی از دولت را در بازار رمزارزها سرمایه گذاری می کنند؟

اخیراً صرافی کوین بیس طی گزارشی اعلام کرد حجم خریدهای خرد در بستر بلاک چین این صرافی افزایش چشمگیری داشته است.

بسیاری از متخصصان رمزارز اعتقاد دارند مردم آمریکا از کمک های مالی دولت این کشور برای سرمایه گذاری در بازار رمزارزها استفاده کرده اند.

احتمال می رود مردم ژاپن نیز از کمک های مالی دولتی برای سرمایه گذاری در صنعت بلاک چین استفاده کنند.

اطلاعات صرافی های بزرگ بین المللی نشان می دهد طی بحران همه گیری ویروس کرونا، سرمایه گذاران ژاپنی میزان دارایی های رمزارز خود را به نحو قابل توجهی افزایش داده اند. 

پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس؛ مرجع مورد اطمینان برای سرمایه گذاری در صنعت رمزارزها

شبکه های غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین در سالیان اخیر به صورت گسترده در صنایع مختلف نهادینه سازی شده اند.

عرضه اولیه سکه های رمزارز نیز حجم نقدینگی کلانی را وارد بازار رمزارزها کرده است. پیش بینی می شود در سال های آینده بازار رمزارزها به بزرگترین بازار مالی غیر متمرکز جهان تبدیل شود.

در این میان شبکه های بلاک چین که پشتوانه مالی قدرتمندی دارند، بسیار خوش درخشیده اند و توانسته اند سرمایه گذاران بزرگ را از سراسر جهان به سمت درگاه های مالی خود جذب کنند.

پلتفرم کونوس یکی از شرکت هایی است که در سطح بین المللی مورد اعتماد و اطمینان سرمایه گذاران از طیف های مختلف قرار دارد.

پلتفرم کونوس به دلیل برخورداری از پشتوانه مالی قدرتمند و همچنین بهره مندی از وکلای خبره در امور جزای بین الملل، توانسته است در سالیان اخیر در میان برترین پلتفرم های مالی جهان قرار گیرد.

اخیراً وب سایت معتبر کوین مارکت کپ طی گزارشی اعلام کرد دو سکه رمزارز کونوس در میان 100 سکه رمزارز برتر جهان قرار دارند. این به خوبی نشان می دهد که مسیر پیش روی پلتفرم کونوس بسیار روشن است.

صرافی رمزارز کونوس دکس یا صرافی غیر متمرکز کونوس درگاه رسمی شبکه کونوس برای معاملات رمزارزها است.

سرمایه گذاران می توانند از طریق صرافی کونوس دکس حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) و بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و در 24 ساعت شبانه روز رمزارز خرید و فروش کنند. 

پلتفرم کونوس با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های امنیت سایبری، اجازه هیچ گونه عملیات خرابکارانه را در بسترهای مالی خود نمی دهد.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی