اخبار رمزارز در هفته ای که گذشت

322
اخبار رمزارز

در هفته گذشته قیمت بیت کوین تا مرز ۱۱۷۰۰ دلار افزایش پیدا کرد. برخی پایگاه های پژوهشی پیش بینی می کنند قیمت این رمزارز کماکان سیر تصاعدی داشته باشد و برخی دیگر از کاهش قیمت تا مرز ۱۰ هزار دلار خبر می دهند.

ارزش اسمی سرمایه در بازار رمزارزها و زیرساخت های تکنولوژی در سراسر جهان نشان می دهد افزایش قیمت بیت کوین در روزهای آینده دور از انتظار نخواهد بود.

بازار آلت کوین ها نیز در هفته گذشته داغ بود. با ظهور قریب الوقوع پروتکل نسخه ۲.۰ اتریوم، قیمت این رمزارز پرطرفدار به مرز تاریخی ۴۰۰ دلار رسید.

هفته گذشته پایگاه های پژوهش آماری اعلام کردند دولت آمریکا در ماه جون سال جاری بیش از هر زمان دیگر در دو قرن اخیر، اسکناس دلار چاپ کرده است.

در هفته گذشته هکرها با استفاده از باج افزارهای تخریب گر بیش از ۱.۳ میلیون دلار از پلتفرم معاملات رمزارز توگدر (۲gether) سرقت کردند.

صرافی Bitfinex کماکان در تلاش است هکرهایی که در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۲۰ هزار سکه بیت کوین از این صرافی سرقت کردند را ردگیری و شناسایی کند.

این صرافی تا سقف ۴۰۰ میلیون دلار برای شناسایی هکرها در نظر گرفته است و حتی اعلام کرده مایل است ۲۵ درصد کل سرمایه به سرقت رفته شده را در صورت اعاده اموال مسروقه، به هکرها پرداخت کند.

هفته گذشته مقام های فدرال آمریکا اعلام کردند یک جوان ۱۷ ساله از فلوریدا را در ارتباط با هک تاریخی حساب های توییتری افراد مشهور دستگیر کرده است.

گفته می شود این جوان آمریکایی مغز متفکر هک حساب های توییتری بوده است. همزمان دادستان کالیفرنیا میسون شپرد ۱۹ ساله شهروند بریتانیا و نیما فاضلی ۲۲ ساله از فلوریدا را به عنوان همدستان این پرونده نام برده و بازداشت کرده است.

تمام قانون شکنی ها و قانون گریزی ها نیز شاید چندان بد نباشد. مثلاً هفته گذشته کاربران اینترنت در چین به صورت غیر قانونی و با استفاده از تکنولوژی بلاک چین به یک مقاله محرمانه دست پیدا کردند. این مقاله از تزریق واکسن اشتباهی به کودکان در این کشور پرده بر می دارد.

پژوهش های علمی حاکی از این است که در آینده نزدیک تکنولوژی بلاک چین جایگزین سیستم کهنه-سالار نظام اقتصادی کنونی جهان خواهد شد.

اخبار رمزارز پلتفرم کونوس

اخبار رمزارز پلتفرم کونوس

رمزارزهای پایدار کونوس در بازار پر تلاطم کنونی جهان کماکان ثبات خود را حفظ کرده اند

در هفته های گذشته بازارهای رمزارز شاهد نوسانات شدید در قیمت های خود بوده اند. با این اوصاف سکه های رمزارز شرکت کونوس به دلیل برخورداری از پشتوانه مالی قدرتمند، گرفتار نوسانات بازار نشده اند.

بیشتر بخوانید:

کونوس پلتفرم – پاسخگوی تمام نیازهای مالی آنلاین شما

این پلتفرم جامع خدمات رمزارز تاکنون توانسته است اعتماد طیف گسترده ای از سرمایه گذاران را از سراسر جهان به سمت خود جلب کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی