اداره مالیات آمریکا: رمزارزها مشمول پرداخت مالیات می شوند

296
اداره مالیات آمریکا

اخیراً اداره مالیات آمریکا طی بیانیه ای اعلام کرده است تمامی افرادی که سرمایه رمزارز در اختیار دارند مشمول پرداخت مالیات مستقیم می شوند. مطابق این بیانیه تمامی افرادی که برای انجام امور مالی و یا سرمایه گذاری و ایجاد کانال ارزش افزوده، از طریق درگاه های غیر متمرکز صرافی رمزارز، ارز دیجیتال خریداری می کنند به صورت مستقیم مشمول پرداخت مالیات خواهند شد.

پرداخت های مالی

تمامی پرداخت های مالی که از طریق رمزارزها صورت بگیرد مشمول پرداخت مالیات خواهند شد

این لایحه تصریح می کند هرگونه پرداخت درون شبکه ای که از طریق ارزهای دیجیتال و رمزارزها صورت می گیرد، فارغ از مقیاس خُرد یا کلان فعالیت تجاری، شامل پرداخت مالیات خواهد شد.

احراز هویت رمزارز

تمامی اشخاصی که در آمریکا رمزارز دریافت میکنند باید اطلاعات هویتی خود را به صورت دقیق در اختیار اداره مالیات قرار دهند

دولت فدرال ایالات متحده آمریکا تمامی نهادهای نظارتی را موظف کرده است تا به صورت موشکافانه دارایی های دیجیتال را مورد بررسی قرار دهند. تمامی اشخاصی که در آمریکا رمزارز دریافت میکنند باید اطلاعات هویتی خود را به صورت دقیق در اختیار اداره مالیات قرار دهند، در غیر اینصورت تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

این لایحه در روز ۲۹ جون در اداره خدمات درآمد داخلی آمریکا ثبت و در ۲۸ آگوست به صورت عمومی منتشر شد. اداره مالیات آمریکا اخیراً با تصویب قوانین نظارتی ویژه، به شدت فضای تجاری و مالی صرافی های رمزارز را رصد و پیگیری می کند. شهروندان آمریکایی موظف هستند مطابق با قوانین قضایی جدید دادگاه های فدرال تمامی فعالیت های مرتبط با حیطه رمزارز خود را در اختیار نهادهای نظارتی و مالیاتی قرار دهند.  

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی