ارزش کل سرمایه بازار استیبل کوین ها (رمزارزهای پایدار) روزانه ۱۰۰ میلیون دلار افزایش پیدا می کند

55

به گزارش منابع پژوهشی با ارتقای ارزش کل سرمایه بازارهای غیر متمرکز و پروتکل های دیفای، روزانه ۱۰۰ میلیون دلار نقدینگی وارد بازار رمزارزهای پایدار (استیبل کوین ها) می شود.

به گفته متخصصان، نرخ سود صنعت دیفای باعث شده است نقدینگی بازارهای سرمایه به سمت این صنعت روانه شود. بازارهای رمزارز پایدار برای جذب نقدینگی، سودهای کلانی را به سرمایه گذاران خود معرفی می کنند، همین موضوع باعث شده است شاهد رشد چشمگیر سرمایه ورودی به این بازارهای باشیم.

در حال حاضر رمزارز تتر (USDT) 80 درصد سرمایه بازار استیبل کوین ها را در اختیار دارد. ارزش کل سرمایه بازار تتر از ۹ بیلیون دلار در ماه جولای سال جاری، با افزایش نزدیک به ۵۰ درصدی به نزدیک ۱۴ بیلیون دلار رسیده است. حجم معاملات تتر نیز به همین ترتیب با افزایش نزدیک ۱۵۰ درصدی از ۲۱ بیلیون دلار از زمان مشابه سال گذشته به ۵۴ بیلیون دلار در سال جاری رسیده است.

اندرو بیلی، رئیس بانک انگلستان درباره رمزارزهای پایدار نظر مثبتی دارد و معتقد است استیبل کوین ها می توانند ارزش افزوده گسترده ای برای نظام های اقتصادی ایجاد کنند. او از استیبل کوین ها به عنوان جایگزین مناسب برای سیستم های سنتی پرداخت مالی نام برد و گفت رمزارزهای پایدار می توانند با کاهش اختلاف های مالی در سیستم های پرداخت درون شبکه ای، میزان دقت و کارایی چرخه سرمایه را در سراسر نظام پولی کشور هدف ارتقا دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی