استارت آپ اماراتی از تکنولوژی بلاک چین استفاده می کند تا نمودار ویروس کرونا را مسطح کند

166
استارت آپ اماراتی از تکنولوژی بلاک چین استفاده می کند تا نمودار ویروس کرونا را مسطح کند

در امارات ممکن است تکنولوژی بلاک چین و راهکارهای مبتنی بر آن برای مقابله با ویروس کرونا مورد استفاده قرار گیرد. IN5 که یک استارت آپ اماراتی است از تکنولوژی بلاک چین استفاده می کند تا نمودار بیماری کرونا را مسطح کند.

استفاده از بلاک چین برای شناسایی افراد ناقل کرونا

استفاده از بلاک چین برای شناسایی افراد ناقل کرونا

این استارت آپ اماراتی از طریق همکاری با مراکز بهداشتی و درمانی و با استفاده از تکنولوژی بلاک چین، افراد ناقل در سراسر امارات را شناسایی و ردگیری می کند. این شرکت از طریق ایجاد یک سیستم بدون تماس و با بررسی و تحلیل داده های بیومتریک شهروندان، تلاش می کند افراد مشکوک به بیماری را شناسایی کنند.

بیشتر بخوانید: تئوری توطئه | در پارلمان ایتالیا علیه بیل گیتس؛ آیا جمعیت انسان ها توسط دست های پشت پرده کنترل می شود؟

این استارت آپ اماراتی امیدوار است با شناسایی دقیق افراد ناقل در جامعه، مقدمات قرنطینه و ایزوله سازی افراد ناقل و بیمار با سهولت بیشتری صورت پذیرد. شرکت اماراتی در نظر دارد از طریق همکاری با دیگر بخش های خصوصی و دولتی این کشور، نمودار ابتلا به بیماری کرونا را مسطح کند.

مدیر سئو IN5 می گوید پلتفرم بلاک چین این شرکت می تواند جان بیمارانی که به دلیل تشخیص های نادرست در خطر قرار می گیرد را نجات دهد. این شرکت نوپا همچنین در نظر دارد برای پزشکان و پرستارانی که در خط مقدم مبارزه با بیماری هستند، پرینترهای سه بعدی، ربات های پزشکی و دیگر تجهیزات مراقبتی تولید کند و آنها را در اختیار جامعه پزشکی امارات قرار دهد.

در طی مدت همه گیری کرونا، بسیاری از شرکت های نوپا در تلاش بوده اند از طریق نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین، با بیماری کرونا مبارزه کنند. در کشورهای آمریکای لاتین نظیر کلمبیا نیز راهکارهای مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین در مبارزه با بیماری کرونا موثر بوده است.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی