استاندارد جدید برای رفع محدودیت حجم قراردادهای اتریوم

129
حجم قراردادهای اتریوم

هم اکنون شبکه بلاک چین اتریوم حداکثر ۲۴ کیلوبایت برای حجم قراردادهای هوشمند گنجایش دارد. برنامه نویسان اتریوم اخیراً اعلام کرده اند با توسعه نوعی از قرارداد پروکسی به نام “استاندارد الماس” توانسته اند محدودیت حجم قراردادهای هوشمند شبکه اتریوم را رفع کنند.

قراردادهای پروکسی قراردادهایی هستند که می توانند به واسطه عملگرهای قرضه از جانب دیگر قراردادها، حجم اندکی را اشغال کنند.

نیک ماج، برنامه نویس ارشد اتریوم در مصاحبه اخیر خود به قراردادهای پروکسی اشاره کرد و گفت ویتالیک بوترین بنیانگذار شبکه بلاک چین اتریوم نیز تمرکز زیادی روی قراردادهای پروکسی دارد.

او به استاندارد الماس اشاره کرد و گفت برنامه نویسان می توانند با استفاده از قراردادهای پروکسی و دیگر عملگرهای قرضه، یک قرارداد با حجم اندک ایجاد کنند.

قراردادی که به واسط استاندارد الماس ایجاد می شود را به اصطلاح “یک الماس” می گویند. قراردادهای الماس از نظر ساختار و نوع گنجایش، از دیگر قراردادهای هوشمند و قراردادهای پروکسی متفاوت هستند. این نوع استاندارد در ایجاد قرارداد هوشمند از انعطاف و شفافیت زیادی برخوردار است.

حجم قراردادهای اتریوم

برنامه نویسان و جامعه بلاک چین از این نوع حجم قراردادهای هوشمند حمایت می کنند

به گفته نیک ماج، برنامه نویسان و دیگر شرکت ها و اشخاص فعال در حوزه شبکه بلاک چین از نسل جدید قراردادهای هوشمند الماس استقبال کرده اند.

محدودیت حجم قراردادهای اتریوم همواره مشکلات زیادی را برای معامله کنندگان ایجاد کرده است. قراردادهای الماس می توانند این مشکل را به راحتی برطرف کنند.

در شبکه بلاک چین اتریوم، توسعه دهندگان شبکه می توانند با استفاده از یک قرارداد پروکسی، سقف حجم معاملاتی خود را ارتقا دهند.

شرکت علی بابا نیز اخیراً اعلام کرد در نظر دارد با توسعه یک شبکه بلاک چین، امکان عقد قراردادهای هوشمند بین طرفین معاملات تجاری را فراهم سازد. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی