یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹
مشاهده نسخه اصلی
یکشنبه,۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳:۲۶

افت اطمینان طلا به سیاست‌های آمریکا

قیمت جهانی طلا پس از آنکه رکورد افزاش قیمت را شکسته بود، به دلیل نااطمینانی نسبت به لایحه مالی جدید امروز با کاهش ۲۲ سنتی همراه شد.
بر اساس گزارش رویترز خبرهای انتشار یافته از عدم پیشرفت مذاکرات میان دولتمردان آمریکا در خصوص بسته مالی و کمک های حمایتی، سیگنال های منفی به سرمایه گذاران بازار طلا داده و قیمت هر اونس طلا که روز گذشته به ۱۹۳۱ و ۱ سنت رسیده بود، امروز با کاهش ۰.۵۴ رصدی به ۱۹۱۳ دلار و ۸۹ سنت رسید‌.
یکی از استراتژیست های شرکت دیلی تف ایکس معتقد است سرمایه داران نسبت به تصویب بسته مالی حمایتی تا قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، اطمینان ندارند.
بر اساس گزارش رویترز تداوم سیگنال های منفی در این خصوص، تمایل به ریسک پذیری سرمایه گذاران را کاهش داده و موجب افزایش ارزش دلار در برابر سایر ارزها است.
این موضوع همچنین به گران تر شدن طلا برای خریدارانی که از ارزهای غیردلاری استفاده می کنند منجر شده است.
برینارد، از مقامات ارشد فدرال رزرو نیز بر ضرورت ترمیم اقتصاد تاکید کرده و وضعیت اقتصادی را نامتوازن می داند که نیازمند سیاست های حمایتی است تا شرمایه گذاران بتوانند چشم انداز روشنی از آینده آن پیش بینی کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

نرخ ارز دیجیتال

USD
btcBitcoin (BTC)
$ ۱۷,۷۷۲.۶۸
ltcLitecoin (LTC)
$ ۷۳.۸۱
ccaCounos Coin (CCA)
$ ۳.۱۴
ccxxCounos X (CCXX)
$ ۸۳.۷۹
usdtTether (USDT)
$ ۱.۰۰
ethEthereum (ETH)
$ ۵۳۹.۳۷

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...