مشاهده نسخه اصلی
سه شنبه,۴ آذر ۱۳۹۹ ۱:۵۱:۱۸

افت قیمت طلا در بازارهای جهانی

قیمت طلا امروز نیز در پی جریان کاهشی روزهای گذشته با افت همراه شد و پیش بینی می‌شود با توجه به این که معامله‌گران در حالت آماده باش هستند، ریزش آرام قیمت‌ها ادامه داشته باشد.

به گزارش سکه نیوز، قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۱۲.۱۱ دلار کاهش به ۱۸۵۹ دلار و ۳۰ سنت رسید که این میزان افت ۰.۶۵ درصدی را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

این در حالی است که کارشناسان بازیابی اقتصادی جهان را بسیار کند تصور کرده اند و ناتوانی بسته های محرک مالی در ایجاد رشد، انتظارات تورمی را به رکود مبدل کرده است.

پیش بینی معامله‌گران از رکود موجب شده است که سرمایه ها به حالت استندبای یا همان آماده باش در آیند؛ چرا که اکنون بازار منتظر است تا نتیجه واکسن های تولید شده برای کرونا را مشاهده کند.

همین موضوع باعث شده است که سرمایه ها بیش‌ از این که در بازارهای مختلف فعالیت کنند، نقد شوند.

از این رو پیش بینی می‌شود، تا زمانی که بازار در حالت استندبای قرار داشته باشد، قیمت‌ها همچنان کاهشی خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.