مشاهده نسخه اصلی
سه شنبه,۴ آذر ۱۳۹۹ ۶:۳۸:۳۴

اقتصاد فرانسه آماج ترکش‌های سومین موج کرونا

موج جدید کووید ۱۹ که تجارت جهانی را تحت تاثیر قرار داده، با آسیب جدی به وضعیت تجاری فرانسه، رشد اقتصادی این کشور را در وضعیت منفی نگهداشته است.
به گزارش تسنیم به نقل از شینهوا، برونو لومر، وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه اعلام کرد که اقتصاد این کشور در سه ماه آخر سال ۲۰۲۰ رشد منفی خواهد داشت.
لومر در مصاحبه با رادیو اروپا، بدون اعلام هیچ گونه برآوردی از رشد اقتصادی گفت: در سه ماهه چهارم احتمالاً یک رقم رشد منفی خواهیم داشت… زیرا شیوع این بیماری همه گیر دوباره افزایش یافته و عدم اطمینان از آینده تحولات بین المللی از جمله انتخابات آمریکا و موضوع برگزیت وجود دارد.
موسسه ملی آمار فرانسه در گزارش چشم انداز سه ماهه خود که اوایل اکتبر منتشر شد، پیش بینی کرده بود که دومین قدرت بزرگ منطقه یورو در سه ماهه چهارم رشد صفر درصدی را تجربه کند، در حالی که در پیش بینی قبلی رشد ۱ درصدی را پیش بینی کرده بود.

فرانسه در هفته های اخیر از رکورد موارد روزانه ابتلا به بیماری کووید-۱۹ و ویروس کرونا خبر داده است. روز پنجشنبه، آزمایش کرونای ۴۱۶۶۱ نفر دیگر مثبت اعلام شد که پس از ۳۲۴۲۷ مورد روز شنبه، یک رکورد جدید است. مجموع موارد ابتلا در حال حاضر ۹۹۹۰۴۳ نفر است.
در میان وخیم تر شدن وضعیت بهداشتی، دولت فرانسه تصمیم گرفت که منع رفت و آمد به ۳۸ منطقه دیگر را گسترش دهد.
اکنون از حدود ۴۶ میلیون نفر از جمعیت ۶۷ میلیون نفری فرانسه درخواست شده است تا از ساعت ۹ شب تا ۶ صبح حداقل تا شش هفته در خانه بمانند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.