مشاهده نسخه اصلی
پنجشنبه,۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵:۳۸

بازارهای آمریکای لاتین شاهد افزایش معاملات نظیر به نظیر

با اینکه طی هفته های اخیر ما شاهد کاهش چشمگیر معاملات تجاری در سطح بین الملل بوده ایم، بازارهای آمریکای لاتین پیوسته به رشد چشمگیر خود در حوزه معاملات نظیر به نظیر ادامه می دهند. آرژانتین، شیلی و ونزوئلا از جمله کشورهای آمریکای لاتین هستند که اخیراً شاهد رشد حجم معاملات تجاری خود بوده اند.

مطابق با داده های سایت لوکال بیت کوین، حجم معاملات بیت کوین و پسو مکزیک، طی این مدت ۷۱ درصد افزایش یافته است. در هفته منتهی به ۲۵ آوریل نیز ۴۳۰ هزار دلار ارزش اسمی بیت کوین توسط مکزیکی ها در بازار جهانی معامله شد. این میزان از حجم معاملات، چهارمین هفته پررونق فعالیت های تجاری در تاریخ معاملات این کشور را رقم زد.

بازارهای آمریکای لاتین در ماه آوریل

بازارهای آمریکای لاتین در ماه آوریل

در هفته منتهی به ۱۸ آوریل، معاملات نظیر به نظیر در آرژانتین به رکورد تاریخی ۷۱۰ هزار دلار رسید. هفته گذشته این رقم با کمی کاهش به ۶۷۰ هزار دلار ارزش اسمی بیت کوین رسید.

بازار معاملات کلمبیا نیز در این ماه شاهد رکوردشکنی تاریخی بود. این بازار در هفته منتهی به ۴ آوریل، با ثبت معامله ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار، دومین هفته پررونق فعالیت های تجاری در تاریخ معاملات خود را رقم زد. در هفته های اخیر این رقم بین ۲.۱ تا ۲.۶ میلیون دلار در نوسان بوده است.

هفته های اخیر در بازار معاملات شیلی نیز شاهد رکورد شکنی های جدیدی بوده است. در هفته منتهی به ۴ آوریل، بازار معاملات نظیر به نظیر در شیلی به حجم ۴۰۰ هزار دلار رسید که رکوردی بی سابقه در تاریخ معاملات این کشور محسوب می شود.

در هفته های اخیر بازار شیلی شاهد رشد تدریجی حجم معاملات بوده است. بازار معاملات تجاری شیلی در هفته های اخیر منتهی به ۴ آوریل، بین ۲۸۰ تا ۳۲۵ هزار دلار در نوسان بوده است.

حجم معاملات در ونزوئلا پیوسته رکورد شکنی می کند

حجم معاملات در ونزوئلا پیوسته رکورد شکنی می کند

هفته اخیر در ونزوئلا حجم ۴.۱ میلیون دلار ارزش اسمی بیت کوین معامله شده است. این میزان معاملات نظیر به نظیر، چهارمین رکورد پیاپی معاملات هفتگی ونزوئلا در ماه آوریل محسوب می شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

قیمت طلا در بازار جهانی امروز ۶ آذر ۹۹

قیمت طلا که در روزهای گذشته کاهشی شدید را تجربه می کرد امروز اندکی افزایش یافت. به گزارش سکه نیوز، قیمت هر اونس طلا در...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

تشخیص دوره های متفاوت بازار | آموزش تریدینگ TRADING فصل ۷

مهارت تشخیص دوره های مختلف بازار شاید یکی از اساسی ترین و در عین حال یکی از مهترین مهارت ها در بازار باشد. به طور کلی بازار دارای دو دوره می باشد: