مشاهده نسخه اصلی
چهارشنبه,۵ آذر ۱۳۹۹ ۲:۲۱:۲۶

بازگشت دلار به کانال ۲۴ هزار تومانی!

از صبح روز دوشنبه ۱۹ آبان ماه دلار با ورود به مسیر افزایشی ؛ پس از سه روز سقوط دوباره به کانال ۲۴ هزار تومانی بازگشت.

بر اساس اعلام صرافی ملی در خدود ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه امروز؛ قیمت دلار در بازار آزاد به مبلغ ۲۳ هزار و ۵۰۰تومان رسید . این مبلغ برای فروش به نرخ ۲۴ هزار ۸۰۰ تومانی رسید و همچنین قیمت یورو نیز به ۲۸ هزار تومان رسید و روند افزایشی را در پیش گرفت. و در معالات نیز در وبسایت صرافی ملی به مبلغ ۲۹ هزار ۳۰۰ تومان رسید..

بازگشت دلار به کانال ۲۵ هزار تومانی

قیمت دلار امروز ۱۹ آبان ماه، در حالی که از طرف بانک مرکزی با قیمت رسمی ۴,۲۰۰ تومانی اعلام شده است؛ در معاملات بازار امروز با ۷۰۳ تومان افزایش،به قیمت ۲۴,۲۰۲ تومان معامله شد. ۲۴,۲۰۶ تومان بیشترین قیمت و ۲۳,۴۹۵ تومان کمترین قیمت ثبت شده در معاملات امروز برای دلار است،همچنین قیمت یورو نیز امروز ۱۹ آبان نیز با ۹۵۰ تومان افزایش، ۲۸,۷۰۰ تومان معامله شد. بیشترین قیمت یورو در معاملات امروز ۲۸,۷۰۲ تومان و کمترین قیمت ثبت شده برای معاملات ۲۷,۷۴۱ تومان ثبت شده است.

بانک مرکزی قیمت تعیین شده برای یورو را ۴,۶۲۵ تومان تعیین کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.