بانک دولتی سوئیس برنامه رمزارز خود را منتشر می کند

140
بانک دولتی سوئیس

بانک دولتی سوییس بیسلر کانتونال (Basler Kantonalbank) سوئیس در نظر دارد برنامه خدمات رمزارز خود را به زودی منتشر کند.

به گفته مقامات ارشد این بانک، خدمات رمزارز بانک بیسلر کانتونال این امکان را فراهم می کند تا سپرده گذاران و کاربران بتوانند انواع رمزارزها را در بستر بلاک چین این بانک خرید و فروش کنند.

بانک بیسلر کانتونال نخستین بانک دولتی سوئیس است که ورود رسمی خود به بازار رمزارزها را اعلام میکند.

سیستم حقوقی و قانونی سوئیس

صنعت بلاک چین در کشور سوئیس

سوئیس یکی از کشورهای بزرگ در نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین محسوب می شود. در سال ۲۰۱۸ این کشور به عنوان بزرگترین کشور اروپایی در نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین شناخته شد.

پایگاه اتریوم نیز برای نخستین بار در این کشور راه اندازی شد. این پایگاه در جهان کنونی یکی از بزرگترین پلتفرم های مبتنی بر بلاک چین است.

سیستم حقوقی شفاف، ثبات اقتصادی، و بهره مندی از زیرساخت های دیجیتالی مناسب، از جمله دلایلی ست که سوئیس را به یکی از بزرگترین قطب های نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین تبدیل کرده است.

سیستم حقوقی و قانونی سوئیس، باعث جذب بسیاری از صرافی های رمزارز شده است. نرخ مالیات شرکت ها در سوئیس در قیاس با دیگر کشورهای پیشرفته بسیار پایین تر است.

این کشور همچنین مجهز به لابراتوارها و آزمایشگاه های تحقیقاتی و پژوهشی گسترده درباره تکنولوژی بلاک چین است.

پارلمان سوئیس با وضع قوانین تجاری، بیت کوین را به عنوان یک ارز خارجی انتخاب کرد. همین امر باعث شد فعالیت های تجاری مرتبط با بلاک چین و ارزهای دیجیتال در این کشور افزایش پیدا کند.

بانک های بزرگ کشور سوئیس در سالیان اخیر از تکنولوژی بلاک چین به صورت گسترده استفاده کرده اند. نتایج پژوهش های آماری نشان می دهد دریافتی بانک ها با ورود به صنعت رمزارزها بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است.

پلتفرم کونوس

پلتفرم جامع کونوس 

پلتفرم جامع کونوس در سال ۲۰۱۷ در کشور سوئیس فعالیت خود را در حوزه رمزارزها آغاز کرد. این پلتفرم جامع خدماتی، هم اکنون در میان بهترین شبکه های بلاک چین جهان قرار دارد.

پلتفرم کونوس به دلیل برخورداری از پشتوانه مالی قدرتمند و تیم حقوقی و قضایی خبره در امور جزای بین الملل، توانسته است اعتماد سرمایه گذاران را از سراسر جهان به سمت خود جلب کند. 

پلتفرم کونوس نخستین شبکه غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است که با بانک های معتبر اروپایی تفاهم نامه همکاری امضا کرده است .

کاربران می توانند با اعتماد به مراجع ارشد کونوس، در بستر شبکه بلاک چین این شرکت سرمایه گذاری کنند.

سرمایه گذاران می توانند با سهولت کامل انواع رمزارزهای پایدار پلتفرم کونوس را از طریق درگاه های بانکی کشور سوئیس خریداری کنند.

 پلتفرم کونوس با معرفی انواع رمزارزهای پایدار (استیبل کوین)، ثبات گمشده در بازار رمزارزها را دوباره به چرخه سرمایه برگردانده است.

اخیراً وب سایت معتبر کوین مارکت کپ نیز در گزارش خود، دو سکه رمزارز شرکت کونوس را در میان ۱۰۰ رمزارز برتر جهان قرار داد.

همین موضوع به خوبی نشان می دهد که چشم انداز توسعه شرکت کونوس در آینده بسیار درخشان خواهد بود.

کاربران می توانند با مراجعه به درگاه رسمی صرافی غیر متمرکز کونوس دکس (Counos Decentralized Exchange)، ضمن آگاهی از چگونگی شروع معامله در بازار رمزارزها، انواع سکه های رمزارز را حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) خرید و فروش کنند.

پلتفرم کونوس با بهره گرفتن از به روزترین تکنولوژی های امنیت سایبری نظیر تکنولوژی احراز هویت بیومتریک و تکنولوژی کیف پول چند امضایی، اجازه هیچ گونه عملیات خرابکارانه و کلاهبرداری را در بستر درگاه های مالی و مبادلاتی خود نمی دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی