بزرگترین بانک دولتی روسیه با همکاری یک شرکت بزرگ هواپیمایی، سیستم فروش بلیط مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین خود را راه اندازی خواهد کرد

381
بزرگترین بانک دولتی روسیه

بانک Sberbank ، بزرگترین بانک دولتی روسیه با همکاری شرکت هواپیمایی S7 در نظر دارد سیستم فروش بلیط مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین خود را به زودی راه اندازی کند.

پلتفرم فروش بلیط های هواپیمایی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین سرعت پرداخت های مالی را از طریق قراردادهای هوشمند و رمزارزها و توکن های دیجیتال افزایش خواهد داد. در روش های سنتی مشخصاً سرعت پرداخت های مالی و رزرو بلیط های هواپیمایی فرایند طاقت فرسا و زبانبری است. با استفاده از تکنولوژی بلاک چین سرعت تبادلات مالی به صورت چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

طبق گزارش منابع خبری در روسیه، این پلتفرم در سال جاری به صورت رسمی کار خود را در صنعت هواپیمایی این کشور آغاز خواهد کرد. این نخستین بار است که از توکن های مجازی و رمزارزها به عنوان یک روش پرداخت مالی در کشور روسیه استفاده می شود.

با آغاز به کار پلتفرم جامع فروش بلیط های هواپیمایی در بستر تکنولوژی بلاک چین، بسیاری از شرکت های هواپیمایی در روسیه می توانند با ایجاد شبکه های غیر متمرکز مبتنی بر بلاک چین، سیستم های فروش بلیط خود را به صورت انحصاری ایجاد کنند.

سیستم بلاک چین

سیستم بلاک چین سرعت پرداخت و تبادلات مالی در صنعت هواپیمایی را تسریع خواهد کرد

به گزارش کارگروه ویژه بلاک چین در بانک دولتی روسیه، سیستم بلاک چین می تواند چرخه پرداخت و تبادلات مالی در صنعت هواپیمایی را از حدود ۱۰ روز به تنها ۲۰ ثانیه کاهش دهد.

در سال ۲۰۱۷ بزرگترین شرکت هواپیمایی روسیه با امضای توافق نامه همکاری با بزرگترین بانک خصوصی این کشور نخستین پلتفرم جامع فروش بلیط های هواپیمایی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین را راه اندازی کرد.
اسپربانک روسیه در نظر دارد به زودی رمزارز پایدار خود را به نسبت ارزشی یک به یک با روبل روسی، وارد بازار تجاری این کشور کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی