بلاک چین در مکزیک علیرغم رکود ناشی از همه گیری ویروس کرونا، در دو سال اخیر 90 درصد رشد داشته است

412
صنعت بلاک چین در مکزیک علیرغم رکود ناشی از همه گیری ویروس کرونا، در دو سال اخیر 90 درصد رشد داشته است

صنعت بلاک چین در مکزیک از سال 2018 رشد چشمگیری داشته است و علیرغم رکود ناشی از همه گیری ویروس کرونا، در دو سال اخیر، این کشور شاهد رشد 90 درصدی در صنعت بلاک چین خود بوده است.

وسعت صنعت فناوری مالی و تکنولوژی بلاک چین در مکزیک در دو سال اخیر دو برابر شده است و این از نهادینه سازی گسترده این تکنولوژی نوظهور در سراسر مرزهای مکزیک حکایت می کند.

در کشور مکزیک بسیاری از شرکت های تجاری و نهادهای مالی برای تطبیق خود با شرایط کنونی اقتصاد جهانی و محیط های نوین تجاری، از تکنولوژی دفتر کل توزیع شده و شبکه های غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین استفاده می کنند. آنها امیدوار هستند تکنولوژی بلاک چین بتواند ناکارآمدی های گسترده در صنایع تجاری این کشور را از میان بردارد.

طبق گزارش مرکز حقوقی مکزیک، شمار شرکت هایی که آینده و بقای خود را در استفاده از راهکارهای نوین تکنولوژی بلاک چین می بینند، به صورت روزافزون در حال افزایش است.

بیش از 640 شرکت فناوری مالی در مکزیک فعالیت می کنند

بیش از 640 شرکت فناوری مالی بلاک چین در مکزیک فعالیت می کنند

گزارش مراکز حقوقی مکزیک حاکی از این است که بیش از 640 شرکت فناوری مالی در مکزیک فعالیت می کنند که نزدیک به 70 درصد این شرکت ها در مکزیکوسیتی، پایتخت این کشور قرار دارند.

تخصیص وام و مدیریت سرمایه بخش اعظم فعالیت شرکت های فناوری مالی مکزیک را تشکیل می دهد

تخصیص وام و مدیریت سرمایه بخش اعظم فعالیت شرکت های فناوری مالی مکزیک را تشکیل می دهد

گزارش های تحقیقاتی و پژوهش های میدانی حاکی از این است که اکثریت شرکت های فناوری مالی مکزیک که از تکنولوژی بلاک چین و دفتر کل توزیع شده استفاده می کنند، در حوزه تخصیص وام و مدیریت سرمایه فعالیت می کنند.

تخصیص وام 17 درصد کل فعالیت های تجاری شرکت های فناوری مالی و بلاک چین در مکزیک را شامل می شود. ابزارهای فناوری مالی و به ترتیب 14 و 12 درصد فعالیت های این شرکت ها را به خود اختصاص می دهند. فعالیت های مرتبط با پرداخت های مالی نیز 10 درصد فعالیت شرکت های بلاک چین مکزیک را شامل می شود.

در صنعت بلاک چین و فناوری مالی مکزیک، تکنولوژی های مرتبط با بخش های کشاورزی و بازارهای املاک و سازه، هر کدام با کمتر از 1 درصد، کمترین سهم را در فعالیت شرکت های فناوری مکزیک در اختیار دارند.

 به نظر شما دلیل استقبال نهادهای اقتصادی و شرکت های تجاری مکزیک از تکنولوژی بلاک چین چیست؟ چرا در سطوح بین المللی ما پیوسته شاهد نهادینه سازی گسترده و روزافزون تکنولوژی بلاک چین و دفتر کل توزیع شده هستیم؟ به نظر شما این تکنولوژی چه چیزهایی را ارائه می کند که رقیبان سنتی از ارائه آن ناتوان اند؟ لطفاً نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی