دادستان کل کالیفرنیا: مراقب کلاهبرداری های رمزارز باشید

182
دادستان کل کالیفرنیا

دادستان کل کالیفرنیا در مصاحبه اخیر خود گفت شهروندان آمریکایی مراقب کلاهبرداری های رمزارز و ارزهای دیجیتال باشند. او به صورت تلویحی به هک حساب های توییتری افراد مشهور اشاره کرد و گفت اخیراً فعالیت هکرها و کلاهبرداران در فضای مجازی به شدت افزایش پیدا کرده است.

او گفت کلاهبرداران رمزارز ابتدا به کاربران این اطمینان واهی را می دهند که در صورت پرداخت رمزارز، سرمایه آنها را دو و یا چندین برابر می کنند در صورتی که هیچ مبلغی به آنها برگردانده نمی شود.

دادستان کل کالیفرنیا در ادامه به هدف کلاهبرداران رمزارز اشاره کرد و گفت: “کلاهبرداران از روش های مختلف برای اجرای اهداف شوم خود استفاده می کنند اما همگی آنها تنها یک هدف دارند:

اینکه پول شهروندان را از دست آنها خارج کنند. همیشه پیش از سرمایه گذاری و خرید رمزارز درباره شرکت های تکنولوژی و صرافی های آنلاین تحقیق کنید و با اهداف آنها آشنا شوید. “

دادستان کل کالیفرنیا در فهرست بلند بالای خود به مهم ترین طرح های کلاهبرداری رمزارز اشاره کرد. طرح های عرضه اولیه سکه جعلی، کلاهبرداری های مرتبط با استخراج های غیر قانونی، و کیف پول های جعلی از جمله طرح های کلاهبرداری رمزارز است.

امنیت سایبری

امنیت سایبری؛ کلید موفقیت شبکه های بلاک چین

شبکه های بلاک چین و درگاه های رسمی صرافی رمزارز که حجم انبوهی از سرمایه شهروندان را در اختیار دارند پیوسته در معرض حملات سایبری قرار دارند. برای مراقبت و پاسداری از سرمایه شهروندان، شبکه های بلاک چین باید از پیشرفته ترین تکنولوژی های امنیت سایبری استفاده کنند.

پلتفرم کونوس از جمله شبکه های جامع رمزارز است که به پشتوانه تیم فنی قدرتمند خود توانسته است امنیت کاربران را تضمین کند.

پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس از سرمایه شهروندان پاسداری می کند

پلتفرم کونوس برای حفظ امنیت سایبری کاربران خود از تکنولوژی های برتر و پیشرفته روز دنیا استفاده می کند. تکنولوژی کیف پول چند امضایی از جمله این تکنولوژی ها است.

تکنولوژی کیف پول چند امضایی پلتفرم کونوس این اطمینان را به طرفین معامله می دهد که دارایی های رمزارز آنها در محیطی امن معامله می شود. مطابق این تکنولوژی، مرجع رسمی قضایی پلتفرم کونوس به عنوان یک مرجع بی طرف به فرایند معامله نظارت می کند.

در این نوع تکنولوژی طرفین معامله و مرجع قضایی منصوب از جانب پلتفرم کونوس هر یک کلید مخصوص به خود را در اختیار دارند. بنابراین طرفین معامله می توانند اطمینان حاصل کنند که معامله تنها در صورت توافق کامل آنها صورت می پذیرد.

دیگر تکنولوژی امنیتی که توسط پلتفرم کونوس مورد استفاده قرار می گیرد، تکنولوژی احراز هویت بیومتریک است. در این نوع تکنولوژی، تنها کاربرانی می توانند در فضای شبکه کونوس فعالیت مالی داشته باشند، که پیش از این هویت بیومتریک آنها توسط نهادهای نظارتی کونوس مورد تایید قرار گرفته باشد.

پلتفرم کونوس با ایجاد یک سپر امنیتی فوق هوشمند، اجازه هیچ گونه سوءاستفاده را به بدافزارها و باج افزارها نمی دهد. کاربران می توانند با اطمینان خاطر تمام معاملات مالی و تبادلات رمزارز خود را در بستر پلتفرم کونوس به انجام برسانند.

صرافی کونوس دکس (  Counos Decentralized Exchange  ) نیز درگاه رسمی این پلتفرم نام آشنا است که به کاربران این امکان را می دهد تا انواع رمزارزها را حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) خرید و فروش کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی