ارزش دارایی های قفل شده در صنعت اقتصاد غیر متمرکز به بیش از ۹ بیلیون دلار رسیده است

255
ارزش دارایی های قفل شده

در ماه های اخیر شاخص دارایی های قفل شده در صنعت اقتصاد غیر متمرکز به صورت تصاعدی در حال رشد بوده است. این در حالی است که آخرین نسخه شاخص های پژوهشی نشان می دهد میزان کل ارزش دارایی های قفل شده در صنعت اقتصاد غیر متمرکز در حال حاضر از مرز ۹ بیلیون دلار عبور کرده است.

بر اساس اطلاعات موجود در سایت DeFI Pulse  پروتکل Aave با جذب ۱.۷ میلیارد دلار در جایگاه اول پروژه‌های دیفای قرار گرفته است. ارز دیجیتال Maker با ۱.۴۳ میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار دارد. ایده‌ها و نوآوری‌هایی که این شبکه های دیفای معرفی می‌کنند باعث ورود سرمایه‌های بیشتری به این پروژه شده است.

پروژه آوه یک پروتکل همتا به همتا برای اعطای وام است و شبکه آن هیچ دسترسی به کلید خصوصی افراد ندارد. از این جهت مورد اقبال بسیاری از فعالان این حوزه قرار گرفته است.

غول های بزرگ صنعت دیفای

غول های بزرگ صنعت دیفای آینده اقتصاد جهان را ترسیم خواهند کرد

تنوع در تعداد پروژه های دیفای در سال های اخیر به افت کیفیت این صنعت منتهی نشده است بلکه بسیاری از سرمایه گذاران برای حفظ ارزش سرمایه و دارایی خود، صنعت اقتصاد غیر متمرکز را انتخاب می کنند. توکن های دیفای در سال جاری از ارزش بیت کوین نیز پیشی گرفته اند و انتظار می رود در سال های آینده غول های بزرگ صنعت دیفای به صورت انحصاری بازار توکن های دیجیتال را قبضه کنند.

علیرغم پیشرفت های بزرگ اقتصاد غیر متمرکز، این صنعت پیشتاز کماکان از برخی نواقص بنیادی رنج می برد. امنیت و آسانی در استفاده همگانی دو مسئله بنیادی است که باید به صورت ویژه در صنعت دیفای مورد تدقیق و بررسی قرار بگیرند.

بلاک چین با سانسور و تغییر اطلاعات

بلاک چین با سانسور و تغییر اطلاعات سرمایه گذاران مقابله می کند

از دیفای در حوزه های مختلف نظیر اعطای وام و خدمات بانکی و پولی به صورت غیر متمرکز استفاده می شود. در سیستم های غیر متمرکز به دلیل اینکه اطلاعات افراد در بستر شبکه های بلاک چین ذخیره و نگهداری می شود، امکان تغییر اطلاعات، سانسور و یا از کار افتادن سیستم وجود ندارد.

پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس؛ شبکه غیر متمرکز همتا به همتا که در صنعت امور مالی غیر متمرکز فعالیت می کند

پلتفرم کونوس یک شبکه آنلاین همتا به همتا است که از سال ۲۰۱۷ فعالیت خود را در صنعت رمزارزها و امور مالی غیر متمرکز آغاز کرد. این پلتفرم نام آشنا با دریافت تمامی مجوزهای قانونی از اتحادیه اروپا و مراجع قضایی، این اطمینان را به سرمایه گذاران می دهد که سرمایه آنها در بستر مطمئنی نگهداری می شود.

پلتفرم کونوس با ایجاد یک محیط غیر متمرکز و ذخیره اطلاعات کاربران در بستر بلاک چین و همچنین ایجاد یک سپر امنیتی فوق هوشمند، از حریم خصوصی کاربران و سرمایه گذاران خود محافظت می کند.

بیشتر بخوانید:

کونوس پلتفرم – پاسخگوی تمام نیازهای مالی آنلاین شما

پلتفرم کونوس در سال های اخیر با معرفی انواع رمزارزهای پایدار و ایجاد یک شبکه پرداخت غیر متمرکز، نقش بسزایی در ارتقای صنعت دیفای و نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در سطوح گسترده ایفا کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی