مشاهده نسخه اصلی
پنجشنبه,۶ آذر ۱۳۹۹ ۲۱:۴۰:۰۳

رئیس اتحادیه طلا در گفت‌وگو با سکه نیوز: قیمت طلا بعد از تعطیلات کاهشی خواهد بود

رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: بازار طلا و جواهر تا ۱۵ آذر تعطیل است و اعلام قیمت ها واقعی نخواهد بود و خریداران احتیاط کنند و دست به خرید نزنند.

ابراهیم محمدولی در گفت و گو با خبرنگار سکه نیوز گفت: تعطیلی بازار طلا و جواهر به این معنی است که داد و ستدی صورت نمی گیرد و این به معنای عدم انتشار قیمت های جدید است.

وی ادامه داد: با این وجود ممکن است برخی دست به انتشار قیمت ها بزنند و این قیمت ها نمی تواند حقیقی باشد.

محمدولی همچنین افزود: در راستای تعطیلی بازار انتشار قیمت ها در سایت اتحادیه طلا و جواهر نیز متوقف خواهد شد؛ چرا که تعیین کننده قیمت داد و ستد است و در صورت توقف معاملات قیمت جدیدی نیز معین نخواهد شد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: در چنین شرایطی با وجود شرایط بحرانی، بهتر است که خریدار و فروشنده دست به خرید یا فروش نزنند و تا بازگشایی بازار صبر کنند.

وی همچنین در پاسخ به این که قیمت ها در بازار طلا پس از بازگشایی چگونه خواهد بود، نیز گفت: عرضه و تقاضا قیمت ها را مشخص می کند و در زمانی که بازار تعطیل باشد، بدون شک دچار نوعی رکود خواهد شد؛ بنابراین پیش بینی می شود که بازار طلا پس از بازگشایی با کاهش قیمت ها در روزهای ابتدایی همراه شود.

محمدولی افزود: بعد از چند روز ابتدایی بازگشایی بازار، بار دیگر معامله گران به اخبار و مسائل تاثیرگذار توجه می کنند و ممکن است که قیمت ها روند کاهشی یا افزایشی بگیرند.

شایان ذکر است که پیش از این اتحادیه طلا و جواهر از تعطیلی ۱۵ روزه بازار طلا از ابتدای آذرماه خبر داده بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

نرخ ارز دیجیتال

USD
btcBitcoin (BTC)
$ ۱۷,۰۳۴.۸۸
ltcLitecoin (LTC)
$ ۷۱.۰۲
ccaCounos Coin (CCA)
$ ۳.۱۴
ccxxCounos X (CCXX)
$ ۷۷.۲۸
usdtTether (USDT)
$ ۱.۰۰
ethEthereum (ETH)
$ ۵۱۳.۷۵

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

قیمت ارز و سکه در صرافی ملی امروز ۶ آذر ۹۹ + نرخ ارزهای دیجیتال

قیمت ارز در صرافی ملی امروز با کاهش ۲۲۰ تومانی نرخ دلار و کاهش ۷۰ تومانی نرخ یورو همراه شد به گزارش سکه نیوز، قیمت...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.