تئوری توطئه | در پارلمان ایتالیا علیه بیل گیتس؛ آیا جمعیت انسان ها توسط دست های پشت پرده کنترل می شود؟

617
رخنه تئوری توطئه در پارلمان ایتالیا علیه بیل گیتس

همه گیری ویروس کرونا باعث شده است بسیاری از مسائل بار دیگر از اهمیت دو چندان برخوردار شوند: تولید نفت، نیاز مبرم به دلار دیجیتال، ضعف های گسترده در چرخه تامین، عدم آمادگی جهان برای مقابله با بیماری های همه گیر و تولید افسار گسیخته در چین از جمله مسائل جهانی هستند که در طی این مدت بار دیگر فکر انسان ها را به خود مشغول کرده است. شاید عجیب ترین این اخبار و حوادث، شایعه پراکنی علیه بیل گیتس و نهاد وابسته به او باشد. برخی با نشر تئوری توطئه باور دارند این ابر انسان قرن بیستمی در تلاش است با تولید واکسن کرونا، نظمی نوین در جهان امروز ایجاد کند.

برخی به بیل گیتس اتهام می زنند که او سردسته “حلقه دسیسه و توطئه” و رئیس محافل روشنفکری جهانی ست. آنها باور دارند بیل گیتس در صدد است با تولید تراشه های میکروسکوپی، جهان را تحت اختیار خود درآورد. الان هم شایعه های بسیاری اطراف این چهره سرشناس شکل گرفته است. برخی دیگر از تئوریسین های توطئه باور دارند بیل گیتس با ایجاد ویروس کرونا در صدد است جمعیت جهان را کاهش دهد.

در ماه مارس ۲۰۲۰، شرکت مایکروسافت سیستم هوشمند جدیدی را به جهان معرفی کرد. این سیستم دارای حسگرها و رادارهای فوق هوشمند است که می تواند میزان انرژی و زمانی که شما به یک فعالیت تخصیص می دهید را با دقت باورنکردنی اندازه گیری کند.

این سیستم می تواند داده های فیزیکی و ذهنی انسان ها را به ابرکامپیوترها بدهد و این شبکه های کامپیوتری نیز می توانند با بررسی و تحلیل داده های انسانی، شبکه ای پیچیده از محاسبات را انجام داده  و در نهایت تحلیل دقیق از وضعیت انسان ها در اختیار مراجع کلان مایکروسافت قرار دهند.

شماره شیطان

شماره شیطان

اما آنچه چندان توجه ما را ممکن است در ابتدا جلب نکرده باشد؛ شماره ثبت حق انحصاری بهره وری از این سیستم است که در سازمان جهانی مالکیت فکری به ثبت رسیده است. شماره ثبت این سیستم فوق هوشمند در سازمان جهانی WO/2020/060606 است. این شماره از دید کارگردان روس برنده اسکار یعنی نیکیتا میخالف پنهان نمانده است.

او که یک مسیحی معتقد و متعهد است طی مصاحبه خود با شبکه روسی گفت: “عدد ۶۶۶ که در شماره ثبت این سیستم فوق هوشمند نوشته شده است نمی تواند یک اتفاق تصادفی باشد. در کتاب مقدس از این شماره به عنوان عدد شیطان یاد شده است.”

این کارگردان روس اعتقاد دارد واکسنی که توسط شرکت مایکروسافت تولید شود حتماً آلوده به تراشه های میکروسکوپی خواهد بود. او باور دارد بیل گیتس در صدد است از طریق واکسن کرونا رهبری خود و آمریکا بر ذهن و روان انسان ها را تحکیم کند. آیا اسب تروی بیل گیتس به قلب کشورها شبیخون می زند؟ باید به انتظار نشست و مشاهده کرد.

توضیحات جانبی

شاید آنچه برای این کارگردان روس اندیشه برانگیز باشد و همان نیز باعث شده است چنین تفسیری از این ماجرا داشته باشد، شماره ثبت حق انحصاری بهره وری از سیستم فوق هوشمند مایکروسافت است. اما باید اذعان داشت که شماره ثبت حق انحصاری مالکیت خصوصی یک اختراع عالی بر اساس پروتکل های سازمان جهانی مالکیت فکری صورت می گیرد.

مثلاً در نظر داشته باشید که شماره حق انحصاری US20200097951 که قبلاً برای این شرکت صادر شده است باعث جنجال و بحث و گفتمان های تئوری توطئه نشد، چرا؟ شاید به این دلیل که شماره شیطان که در کتاب مقدس به آن اشاره شده است در این شماره دیده نمی شود. در واقع عدد اول شماره سال میلادی است و عدد های بعدی نیز بر اساس رده ای است که در سازمان بین المللی به ثبت رسیده است.

ویروس شناس هواخواه جنبش ضد واکسن

ویروس شناس هواخواه جنبش ضد واکسن

هفته پیش ویدئویی در شبکه یوتیوب به صورت گسترده مورد توجه جهانیان قرار گرفت. در این ویدئو ویروس شناس آمریکایی، دکتر جودی میکوویتز، با ارائه ادعا علیه بیل گیتس، توضیح می دهد که سازمان های به گفته او “حلقه توطئه” و “محفل دسیسه” که توسط بیل گیتس رهبری می شوند در صدد هستند با تولید واکسن کرونا جهان را تحت کنترل خود درآورند.

او در این ویدئو می گوید تحقیقات او که نشان می دهد واکسن می تواند باعث تضعیف سیستم ایمنی شود و انسان ها را در برابر ویروس کرونا آسیب پذیرتر کند. او گفت تحقیقات و پژوهش هایش توسط سازمان های اطلاعاتی ربوده شده است. او همچنین ادعا کرده است استفاده از ماسک می تواند باعث انتشار ویروس کرونا شود.

این ویروس شناس پرآوازه اگرچه هواخواهان و طرفداران بسیاری بدست آورده است اما هیچگاه نتوانسته برای ادعا های خود سند قانونی ارائه دهد. پژوهش های علمی او نیز از درجه اعتبار کافی برخوردار نیستند و دعاوی او تنها بر مبنای نوعی تولید تئوری توطئه بنا شده است.

او همچنین متهم شده است نتایج تحقیقات و پژوهش های خود را دستکاری می کند و تلاش دارد نتیجه پژوهش هایش آن چیزی باشد که مایل است به آن دست پیدا کند. این ویروس شناس آمریکایی در گذشته نیز هواخواه جنبش ضد واکسن بوده است.

بیل گیتس را دستگیر کنید

پارلمان ایتالیا: بیل گیتس را دستگیر کنید

شاید عجیب ترین اخبار این چند روز این باشد که پارلمان ایتالیا بیل گیتس را متهم کرده است که او در صدد است با پخش ویروس کرونا جمعیت جهان را تا ۱۵ درصد کاهش دهد. آنها دستور داده اند مراجع قضایی ایتالیا هر چه زودتر بیل گیتس را دستگیر کنند.

پارلمان ایتالیا می گوید بیل گیتس و تیم او در صدد هستند با تولید واکسن های آلوده، تسلط آمریکا بر جهان را گسترده کنند. آنها همچنین ادعا کرده اند واکسن سارس نیز که حق انحصاری آن در اختیار بیل گیتس و مایکروسافت است، سود کلانی را نصیب او و نهادش کرده است.

پارلمان ایتالیا به سخنان بیل گیتس در مجمع جهانی داووس اشاره کرده است که می گوید: “اگر در تولید واکسن و زمینه های بهداشت، درمان و پزشکی عملکرد خوبی داشته باشیم می توانیم جمعیت جهان را ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش دهیم. شاید تنها یک نسل کشی گسترده می تواند جهان ما را از بحران های پیش رو نجات دهد.”

پارلمان ایتالیا ادعا می کند شرکت مایکروسافت و شخص بیل گیتس در صدد هستند با تولید واکس و پخش گسترده آن در آفریقا، میلیون ها زن این قاره را عقیم کنند.

توضیح کلی درباره پارلمان ایتالیا

اول باید اذعان کنیم که مقامات ایتالیا هیچگاه بر اساس برخی سخنان و تئوری توطئه، اقدام به دستگیری بیل گیتس نخواهند کرد. برای بسیاری از افرادی که بیل گیتس را به دسیسه چینی و تئوری توطئه محکوم می کنند، ناتوانایی پویش بین المللی به رهبری او در تولید واکسن و عدم مبارزه کارآمد نهاد بیل گیتس با بیماری های همه گیر و مسری، همه نشان از این دارند که او و شبکه پیچیده تحت اختیارش در صدد هستند بر کشورهای جهان سوم بیش از پیش مسلط و چیره شوند.

پارلمان ایتالیا ادعا کرده است هدف بیل گیتس دستیابی به پول و قدرت است. اما باید گفت که بیل گیتس با اندوخته مالی بیش از ۱۰۰ میلیارد دلاری اصلاً نیازی به پول ندارد. باید حق به جانب اقدام به صدور حکم کرد. نهاد بیل گیتس سالیان زیادی است که با ارائه راهکارهای بشر دوستانه در صدد بوده است فقر و بیماری را از صحنه روزگار پاک کند. نقطه مشترک بسیاری از ادعاهای گفته شده این است که هیچ یک از آنها بر اساس شواهد و مدارک موثق طرح موضوع نشده اند و همگی بر اساس نوعی تخیل و توهم تئوری توطئه پی ریزی شده اند. 

به نظر شما آیا دست های پشت پرده جمعیت انسان ها را کنترل می کنند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی