مشاهده نسخه اصلی
سه شنبه,۴ آذر ۱۳۹۹ ۶:۵۳:۰۲

رشد اقتصاد آلمان از پیش بینی ها جلو افتاد

دولت آلمان که پیش از این از رشد منفی ۵.۸ درصدی برای تولید ناخالص داخلی این کشور در سال جاری خبر داده بود، پیش بینی خود را تا منفی ۵.۵ درصد بهبود داد.
به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، دولت آلمان پیش بینی خود از رشد تولید ناخالص داخلی در ۲۰۲۰ را افزایش می‌دهد. آلمان حالا انتظار دارد تولید ناخالص داخلی آن ۵.۵ درصد در ۲۰۲۰ کاهش یابد درحالی که قبلاً یک کاهش ۵.۸ درصدی را پیش بینی کرده بود.
این پیش‌بینی بدان معناست که رکود به وجود آمده از همه‌گیری ویروس کرونا کمی متعادل‌تر از تولید از دست رفته در بحران مالی جهانی در ۲۰۰۹ بوده است. تولید ناخالص داخلی آلمان در آن زمان ۵.۷ درصد کاهش یافت.
وزارت اقتصاد آلمان در این مورد نظری نداده و پیتر آلتمایر، وزیر اقتصاد این کشور جدیدترین پیش‌بینی‌ها را در روز چهارشنبه منتشر خواهد کرد.
اقتصاد آلمان ۹.۷ درصد در سه ماهه دوم سال جاری میلادی به خاطر کاهش هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری شرکت ها و تجارت در اوج همه‌گیری ویروس کرونا کوچک شد.
برداشتن قرنطینه ها به همراه کمک‌های دولتی و ارائه محرک‌های اقتصادی باعث بهبود اقتصاد این کشور در سه ماهه سوم شد. ولی افزایش موارد جدید ابتلا به کرونا نگرانی در مورد کاهش دوباره فعالیت‌ها را افزایش داده است.
دولت آلمان همچنان پیش‌بینی می‌کند رشد تولید ناخالص داخلی این کشور در سال آینده میلادی برابر با ۴.۴ درصد باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.