گروهی از سازمان های رسانه ای چینی با همکاری یکدیگر دپارتمان خبری جدیدی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین ایجاد می کنند

145
گروهی از سازمان های رسانه ای چینی با همکاری یکدیگر دپارتمان خبری جدیدی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین ایجاد می کنند

12 سازمان رسانه ای چینی که شبکه های تلویزیونی، رادیویی، روزنامه محلی و رسانه های وب را پوشش می دهند، با همکاری یکدیگر در صدد هستند دپارتمان خبری جدیدی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین ایجاد کنند. این 12 سازمان متشکل از شرکت های مختلف در سراسر کشور است. آنها از تکنولوژی بلاک چین جهت بهبود کیفیت توزیع و تبادل محتوا در سراسر شبکه استفاده می کنند.

این گروه که با عنوان “دپارتمان ملی نشر اخبار بلاک چین” شناخته می شود، اخبار و فایل های رسانه ای موثق و قابل رهگیری را منتشر می کند. این اخبار در زنجیره های بلوکی شبکه ذخیره می شوند.

تکنولوژی بلاک چین در سازمان های رسانه ای چین

تکنولوژی بلاک چین در سازمان های رسانه ای چین

وو تونگ معاون کمیته بلاک چین وزارت تجارت چین می گوید آنها در صدد هستند از طریق بازسازی دپارتمان خبری مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین اصلاحات بنیادین در سطوح مختلف خبری چین ایجاد کنند. ایجاد نگرش و تفکر منطقی، صورت بندی دارایی ها و تنظیم سرمایه شبکه رسانه ای، ایجاد شبکه سازمانی گسترده و همچنین ایجاد چارچوب فنی پیشرفته از جمله اصلاحات بنیادی این دپارتمان خبری خواهد بود.

او همچنین اعلام کرد در زمینه گسترش و نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین، پیشرفت های زیادی در چین صورت گرفته است و آموزش عمومی و ارتقای سطح دانش عموم نسبت به این تکنولوژی نوظهور، ابعاد گسترده و تازه تری به خود گرفته است.

استفاده از تکنولوژی بلاک چین در زمینه ارتباطات نه تنها به تولیدکنندگان خبر این اجازه را می دهد تا از حق نشر قانونی اخبار خود محافظت کنند، بلکه به ایشان این امکان را می دهد تا ارزش تجاری در سازمان های خبری خود بوجود آورند. تکنولوژی بلاک چین همچنین می تواند هزینه دادخواهی و دعاوی حقوقی پیرو مسائل قضایی مرتبط با حق نشر را به مراتب کاهش دهد.

نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در چین

نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در چین

نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در چین با سرعت زیادی صورت می گیرد. در روز 27 آوریل، شبکه خدماتی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین در این کشور به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این شبکه یک پروژه تجارت جهانی است که به پروژه های بلاک چین کمک می کند با صرف هزینه های کمتر، اپلیکیشن های کارآمدی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین ایجاد و راه اندازی کنند. مقامات آنهویی نیز که یکی از استان های شرقی چین است، برای ارائه خدمات دولتی، نخستین شبکه و پلتفرم مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین را راه اندازی کرده اند.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی