مشاهده نسخه اصلی
پنجشنبه,۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳:۲۸

صرافی بیت مکس شاکی پرونده قضایی علیه خود را به سخره گرفت

شاکی پرونده قضایی بیت مکس از مراجع دادگاه عالی قضایی آمریکا درخواست کرده است برای احراز اقدامات غیرقانونی این صرافی، حساب های ایمیل بیت مکس را بررسی کند. اخیراً در دستگاه قضایی آمریکا پرونده دادخواهی علیه صرافی بیت مکس به دلیل سوءاستفاده از بازار سرمایه و فعالیت بدون مجوز، در جریان است.

دایره کاهش تخلفات مرتبط با رمزارز بیت کوین ابراز نگرانی کرده است که صرافی بیت مکس ممکن است تمام پیشینه اطلاعات ایمیلی خود را حذف کرده باشد.

شکایت دایره کاهش تخلفات مرتبط با رمزارز بیت کوین از صرافی بیت مکس

شکایت دایره کاهش تخلفات مرتبط با رمزارز بیت کوین از صرافی بیت مکس

در یک فایل پژوهشی که توسط دایره کاهش تخلفات مرتبط با رمزارز بیت کوین منتشر شده است، مقامات ارشد تحقیقاتی و نظارتی این دایره اعلام کرده اند شرکت تویلو (پلتفرم ارتباطات ابری در آمریکا) احتمالاً بیش از ۳۰ هزار ایمیل از صرافی بیت مکس در اختیار دارد. دادگاه فدرال آمریکا با اعلام وصول شکایت دایره تخلفات بیت کوین، گفت این شکایت را مورد بررسی قرار خواهد داد.

مشاور ارشد حقوقی صرافی بیت مکس در مصاحبه اخیر خود گفت:

“صرافی بیت مکس از پلتفرم تویلو برای ارتباط با تمامی کاربران خود استفاده می کند.” صرافی بیت مکس هم ضمن رد ادعاهای مجرمانه دایره تخلفات بیت کوین، گفت این صرافی عمل مجرمانه و خارج از چارچوب قانون انجام نداده است.

صرافی بیت مکس متهم است با ایجاد یک شرکت صوری به نام (HDR Global Trading) در صدد بوده است الزامات خود به پایبندی نسبت به قوانین ایالات متحده آمریکا را نادیده بگیرد. این شرکت در کشور سیشل (کوچکترین کشور آفریقا) به صورت یک شرکت کاغذی پایه گذاری شده است.

نکته جالب ماجرا این است که اخیراً هنگامی که دایره حقوقی تخلفات رمزارز بیت کوین برای بررسی ابعاد ماجرا درباره فعالیت های این شرکت صوری به صرافی بیت مکس پیام ارسال میکند، این صرافی با لحن تمسخر آمیز به پیام دایره حقوقی که شاکی پرونده علیه صرافی بیت مکس  است پاسخ می دهد.

بسیاری باور دارند این لحن کلام حکایت از اعتماد به نفس و اطمینان صرافی بیت مکس دارد و چه بسا این صرافی بتواند از طریق شرکت تازه تاسیس خود در سیشل، از زیر بار فشار های حقوقی خارج شود.

بیت مکس متهم به فعالیت های غیرمجاز در خاک آمریکا شده است

بیت مکس متهم به فعالیت های غیرمجاز در خاک آمریکا شده است

اتهام دیگری که به صرافی بیت مکس وارد است، فعالیت غیرمجاز و بدون مجوز این صرافی در خاک آمریکا است. دایره تخلفات بیت کوین نیز با اشاره به سابقه مالی این شرکت و با طرح دعاوی حقوقی ادعا کرده است کسب و کار بیت مکس در خاک آمریکا از زیر چتر قوانین ایالتی خارج است و این صرافی به صورت غیرقانونی در حال فعالیت است.

دایره تخلفات بیت کوین همچنین ادعا می کند شرکت تویلو به محض اینکه متوجه دادخواست این دایره مبنی بر پیگیری و ضبظ ایمیل های بیت مکس در بستر شبکه خود شده است، اقدام به حذف و خوشه چینی حجم گسترده ای از ایمیل های بیت مکس کرده است.

دایره تخلفات بیت کوین ضمن محکوم کردن ارتباطات خارج از چارچوب قانون اساسی صرافی بیت مکس با شرکت تویلو ادعا می کند شرکت تویلو با جلوگیری از امکان دسترسی نهادهای قضایی به پایگاه های ایمیل خود جهت انجام تحقیقات ضروری، از پاسخگویی شفاف و به دور از ابهام طفره می رود.

نهاد تخلفات بیت کوین بار دیگر ضمن پافشاری به طرح دعاوی مجرمانه علیه صرافی بیت مکس گفت این صرافی از ابتدا برای انجام فعالیت های غیرقانونی ایجاد شده است.

صرافی کونوس دکس

صرافی کونوس دکس؛ درگاه مورد اعتماد کاربران برای تبادل رمزارزها

شبکه های غیرمتمرکز به دلیل عدم نظارت مرجع ثالث معمولاً با مشکلات امنیتی و سوءاستفاده برخی سوداگران روبرو می شوند. اما آنچه صرافی های معتبر و شناخته شده را از دیگر صرافی ها متمایز می کند، پشتوانه حقوقی و سپر امنیتی قدرتمندی ست که یک صرافی می تواند به کاربران خود ارائه کند.

صرافی کونوس دکس از جمله صرافی های معتبر و شناخته شده ای است که با ایجاد یک محیط کاملاً ایمن، برای کاربران این امکان را فراهم ساخته است تا با آرامش خاطر در فضاهای غیرمتمرکز به تبادل رمزارز بپردازند.

از جمله ویژگی های منحصر بفرد صرافی کونوس دکس، بهره جستن این صرافی از متخصصان حقوق جزا بین الملل و خبرگان دستگاه قضا در کشورهای مختلف است. همین امر باعث شده است که تا کنون موارد مرتبط با شکایت های حقوقی و یا کلاهبرداری های مالی در این صرافی گزارش نشود.

صرافی کونوس دکس با بهره گرفتن از تکنولوژی های قدرتمند امنیت سایبری و همچنین افراد متخصص در زمینه های فنی و حقوقی، عملاً فرصت هرگونه اشتباه و تخطی را از بین برده است.

صرافی کونوس دکس درگاه رسمی تبادل رمزارز پلتفرم کونوس است که در بستر شبکه بلاک چین طرح ریزی شده است. در این صرافی این امکان برای کاربران فراهم است تا با پول فیات (ریال، دلارر، یورو و غیره) به خرید و فروش رمزارز بپردازند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

قیمت طلا در بازار جهانی امروز ۶ آذر ۹۹

قیمت طلا که در روزهای گذشته کاهشی شدید را تجربه می کرد امروز اندکی افزایش یافت. به گزارش سکه نیوز، قیمت هر اونس طلا در...

تشخیص دوره های متفاوت بازار | آموزش تریدینگ TRADING فصل ۷

مهارت تشخیص دوره های مختلف بازار شاید یکی از اساسی ترین و در عین حال یکی از مهترین مهارت ها در بازار باشد. به طور کلی بازار دارای دو دوره می باشد: