شرکت پی پال مهندس رمزارز استخدام می کند

408
استخدام مهندس رمزارز

شرکت پی پال، غول شبکه های پرداخت جهانی در نظر دارد در دو رده شغلی، مهندس رمزارز استخدام کند.

این در صورتیست که اخیراً در خبرها شایعه شده بود که این شرکت در نظر دارد برای بیش از ۳۰۵ میلیون کاربر خود این امکان را فراهم کند تا با استفاده از خدمات پی پال به صورت مستقیم اقدام به خرید رمزارز کنند.

اولین رده شغلی این شرکت “مدیر فنی، مهندس رمزارز” معرفی شده است. در حوزه وظایف شغلی تعریف شده برای این رده استخدامی آمده است:

“طراحی، توسعه و ایجاد سازوکارهای فنی برای محصولات مرتبط با رمزارزها.”پی پال در نظر دارد با معرفی خدمات مرتبط با رمزارزها، وسعت خدمات خود را توسعه بخشد.

مهندس رمزارز شرکت پی پال

دومین رده شغلی این شرکت “مهندس پژوهش های مرتبط با صنعت بلاک چین” است. در حوزه وظایف شغلی تعریف شده برای این رده استخدامی آمده است:

“مهندس پژوهش های مرتبط با صنعت بلاک چین موظف است با جمع آوری نظرات متخصصان خبره و تعریف پروژه های پژوهشی با اهداف مشخص، این صنعت نوظهور را در شرکت پی پال نهادینه سازی کند.”

چند وقت اخیر در اخبار شایعه شده بود که این شرکت بزرگ پرداخت های مالی در نظر دارد وارد عرصه رمزارزها شود و با ایجاد درگاه های رسمی پرداخت، به کاربران خود این امکان را بدهد تا به صورت مستقیم اقدام به خرید رمزارز کنند.

البته این شرکت به دلیل سیر تحولات ناگهانی و گاهاً خارج از حیطه پیش بینی بازارهای رمزارز، اعلام کرده است ورودش به بازار رمزارزها با کمال احتیاط و محافظه کاری صورت می پذیرد. این شرکت در نظر دارد با ایجاد برخی سازوکارهای امنیتی و فنی، در برابر موج نوسانات بازارهای رمزارز از خود محافظت کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی