شرکت Mastercard از پروژه‌های رمزارز خبر می‌دهد

39
فرصت‌های شغلی جدید Mastercard از پروژه‌های رمزارز این شرکت خبر می‌دهند

شرکت Mastercard به‌دنبال پر کردن سه جایگاه مدیریتی در حوزه بلاک چین و رمزارز است. در آگهی این فرصت‌های شغلی بر تجربه در حوزه مدیریت محصولات کیف پول رمزارز تاکید شده و در بخش وظایف نیز این مسئله برجسته شده که متقاضی باید از تخصصش در حوزه پرداخت و رمزارز به‌منظور شناسایی فرصت‌های جدید و کار کردن با تیمی چند کارکردی برای توسعه محصولات و راه‌حل‌های جدید استفاده کند.

برخلاف مخالفت رسمی غول‌های بانکداری با رمزارزها و فناوری زیربنایی آن‌ها، این شرکت‌ها برای متمایز کردن خود با رقبا شروع به ارائه خدمات مشابهی کرده‌اند. شرکت خدمات مالی چند ملیتی Mastercard برای سه فرصت شغلی رده بالا در زمینه مدیریت تلاش‌ها در حوزه رمزارز آگهی داده است که بر راه‌حل‌های پرداخت و کیف پول متمرکز هستند.

بر طبق مطلب رسمی، این غول مالی به‌دنبال پر کردن دو جایگاه مدیریتی برای «توسعه و نوآوری محصول-معمار راه‌حل‌های بلاک چین» و «مدیریت محصول-رمزارز و کیف پول» است. علاوه بر این، Mastercard همچنین معاونی در بخش «مدیریت محصول-بلاک چین و کریپتو» منصوب می‌کند. جالب است که در شرح شغلی این سه جایگاه وظیفه زیر برجسته شده است:

«متقاضی از تخصصش در حوزه پرداخت و رمزارز به‌منظور شناسایی فرصت‌های جدید و کار کردن با تیمی چند کارکردی شامل فرنچایز، پیروی، تنظیم‌گری، محصولات، آزمایشگاه‌ها، مناطق و فناوری برای توسعه محصولات و راه‌حل‌های جدید استفاده می‌کند.»

به‌علاوه در پیش‌نیازهای شغلی بر تجربه در حوزه «مدیریت محصولات کیف پول رمزارز» تاکید شده است. پیش از این Mastercard با پیوستن به پروژه بلاک چین راه‌اندازی‌نشده فیسبوک، لیبرا توجه جامعه کریپتو را جلب کرده بود.

این تیم مدیریت Mastercard باید به‌منظور تدوین استراتژی‌های شرکت، بر روندهای بازار رمزارز و جدیدترین پیشرفت‌های فناوری در این حوزه نظارت کنند. خوب است اشاره کنیم که این شرکت همچنین به‌دنبال استخدام چند مهندس و تحلیل‌گر بلاک چین با دانش بلاک چین است.

Mastercard با چارچوب کسب‌وکار قدرتمند و حضور جهانی قصد دارد با ایجاد تیم‌های توسعه، برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه کیف پولش را راه‌اندازی کند. درحالی‌که رقابت برای تبدیل شدن به رهبر بازار تراکنش‌های فرامرزی شتاب گرفته، به‌نظر می‌رسد Mastercard می‌خواهد از طریق آزمایش شبکه پرداخت جدید جایگاه خود را در این بازار حفظ کند.

منبع : eng.ambcrypto