شهردار لوادی چین از تکنولوژی بلاک چین برای مبارزه با جرایم استفاده می کند

169
لوادی

شهردار لوادی (Loudi) چین و دیگر مقامات ارشد این شهر در نظر دارند در راستای مبارزه با جرایم از تکنولوژی بلاک چین و دفتر کل توزیع شده استفاده کنند. 

در مجمع عمومی شورای شهر لوادی مقرر شد پروژه های بلاک چین به صورت ویژه مورد پیگیری و اجرا قرار گیرد. پروژه های بلاک چین شهر لوادی زیرساخت های انتقال داده و ردگیری اطلاعات را در سراسر این شهر تقویت می کند. 

شبکه همیارانه بلاک چین شهر لوادی از اپراتورهای ارتباطات از راه دور، بانک ها و دیگر دپارتمان ها نظیر نهادهای آب و برق شهری برای ارتقای زیرساخت های رفاهی مردم استفاده می کند. 

اعضای شورای شهر لوادی در این مجمع عمومی به ظرفیت گسترده تکنولوژی بلاک چین برای مبارزه با جرایم سایبری و فعالیت های غیر قانونی اشاره کردند و مقرر شد نهادهای تکنولوژی توجه ویژه ای به مسائل امنیتی و زیرساخت های اطلاعاتی داشته باشند. 

شهردار لوادی در ادامه گفت تکنولوژی بلاک چین با همیاری تکنولوژی کلان داده یا بیگ دیتا می تواند نقش حائز اهمیتی در مبارزه با جرایم ایفا کند. 

تکنولوژی بلاک چین در چین

علیرغم همه گیری ویروس کرونا، تکنولوژی بلاک چین در کشور چین پیشرفت قابل توجهی داشته است

در سال جاری میلادی جهان با رکود کم سابقه ای در بخش های صنعتی و تجاری خود روبرو بوده است. با این اوصاف تکنولوژی بلاک چین در کشور چین پیشرفت قابل توجهی داشته است.

اخیراً کشور چین شبکه خدمات ملی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین خود را به صورت گسترده مورد استفاده قرار داده است.

چین با طراحی یک وب سایت انگلیسی زبان درباره وجوه کاربردی شبکه خدمات ملی خود، در نظر دارد پایگاه جهانی خود را گسترده و تقویت کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی