یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹
مشاهده نسخه اصلی
یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹

شهردار لوادی چین از تکنولوژی بلاک چین برای مبارزه با جرایم استفاده می کند

شهردار لوادی (Loudi) چین و دیگر مقامات ارشد این شهر در نظر دارند در راستای مبارزه با جرایم از تکنولوژی بلاک چین و دفتر کل توزیع شده استفاده کنند. 

در مجمع عمومی شورای شهر لوادی مقرر شد پروژه های بلاک چین به صورت ویژه مورد پیگیری و اجرا قرار گیرد. پروژه های بلاک چین شهر لوادی زیرساخت های انتقال داده و ردگیری اطلاعات را در سراسر این شهر تقویت می کند. 

شبکه همیارانه بلاک چین شهر لوادی از اپراتورهای ارتباطات از راه دور، بانک ها و دیگر دپارتمان ها نظیر نهادهای آب و برق شهری برای ارتقای زیرساخت های رفاهی مردم استفاده می کند. 

اعضای شورای شهر لوادی در این مجمع عمومی به ظرفیت گسترده تکنولوژی بلاک چین برای مبارزه با جرایم سایبری و فعالیت های غیر قانونی اشاره کردند و مقرر شد نهادهای تکنولوژی توجه ویژه ای به مسائل امنیتی و زیرساخت های اطلاعاتی داشته باشند. 

شهردار لوادی در ادامه گفت تکنولوژی بلاک چین با همیاری تکنولوژی کلان داده یا بیگ دیتا می تواند نقش حائز اهمیتی در مبارزه با جرایم ایفا کند. 

تکنولوژی بلاک چین در چین

علیرغم همه گیری ویروس کرونا، تکنولوژی بلاک چین در کشور چین پیشرفت قابل توجهی داشته است

در سال جاری میلادی جهان با رکود کم سابقه ای در بخش های صنعتی و تجاری خود روبرو بوده است. با این اوصاف تکنولوژی بلاک چین در کشور چین پیشرفت قابل توجهی داشته است.

اخیراً کشور چین شبکه خدمات ملی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین خود را به صورت گسترده مورد استفاده قرار داده است.

چین با طراحی یک وب سایت انگلیسی زبان درباره وجوه کاربردی شبکه خدمات ملی خود، در نظر دارد پایگاه جهانی خود را گسترده و تقویت کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

نرخ ارز دیجیتال

USD
btcBitcoin (BTC)
$ ۱۷,۶۲۸.۷۰
ltcLitecoin (LTC)
$ ۷۲.۴۹
ccaCounos Coin (CCA)
$ ۳.۱۴
ccxxCounos X (CCXX)
$ ۸۳.۷۹
usdtTether (USDT)
$ ۱.۰۰
ethEthereum (ETH)
$ ۵۳۶.۸۹

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

کاهش نسبی قیمت دلار و یورو در بازار

در بازار امروز ارز، نرخ خرید و فروش دلار و یورو ۱۰۰ تومان نسبت به روزهای گذشته کاهش یافته است و این مسئله را در ذهن تداعی ‌می‌کند که آیا نوسان، شروعی برای کاهش قیمت ارز در بازار است یا روند قیمتی در بازار ارز همچنان افزایشی خواهد بود.