مشاهده نسخه اصلی
چهارشنبه,۵ آذر ۱۳۹۹ ۲۰:۲۰:۴۹

صرافی هوبی برای ایجاد یکپارچگی و افزایش صحت داده های خود، نود ویژه خود را در سیستم چین لینک راه اندازی می کند

صرافی هوبی (Huobi) اولین صرفی بزرگ رمزارز است که در راستای یکپارچگی و افزایش صحت داده های خود در نظر دارد اطلاعات مربوط به قیمت های خود را با اکوسیستم چین لینک (Chainlink) تلفیق کند.

صرافی هوبی امیدوار است این اقدام بتواند اطلاعات مربوط به قیمت رمزارزها و بازار سرمایه در این صرافی را دقیق تر کند.

صرافی بایننس در اکتبر ۲۰۱۹ اطلاعات و داده های خود را در بستر چین لینک قرار داد. صرافی هوبی یک قدم فراتر گذاشته و از طریق کیف پول دیجیتال، نود ویژه خود را در سیستم چین لینک راه اندازی کرده است.

مدیر ارشد اجرایی هوبی در مصاحبه اخیر خود ضمن اشاره به مزایای گسترده اقتصاد مالی غیر متمرکز، اظهار امیدواری کرد که این صرافی بتواند در آینده خدمات متنوع تری در اختیار کاربران خود قرار دهد.

صرافی هوبی و یکپارچگی اطلاعات و داده ها

بهبود شرایط یکپارچگی اطلاعات و داده ها در صنعت صرافی های رمزارز

صرافی های رمزارز در سالیان اخیر همواره متهم به دست بردن در حجم معاملات بازار رمزارز شده اند.

یکپارچه سازی اطلاعات و داده های صرافی های رمزارز با سیستم های چین لینک این امکان را برای صنعت بلاک چین و به ویژه صرافی های رمزارز فراهم می سازد تا اعتماد بازار سرمایه را بدست آورند.

صرافی هوبی و نگرانی فزاینده

نگرانی های فزاینده درباره دستکاری داده های بازار

در سال ۲۰۱۹ صرافی هوبی به “معامله شویی” در بازار رمزارزها متهم شد. “معامله شویی” عملی در جهت دستکاری و فرار از مالیات است که در آن بازیگران بزرگ که هر یک وزنه بزرگی در چرخه گردش سرمایه محسوب می شوند، اقدام به خرید و بلافاصله فروش یک ارز دیجیتال می کنند.

این بازیگران بزرگ این کار را با سرمایه بسیار بالا تکرار می کنند تا حجم معاملات را به صورت تصنعی بالا ببرند.

مدیر ارشد اجرایی صرافی هوبی نیز در همان سال ضمن تایید خبر معامله شویی در بستر این صرافی اعلام کرد در راستای مقابله با داده های کذب، سازوکارهای جدیدی را پیش بینی خواهد کرد.

سکه های کونوس پلتفرم

سکه های رمزارز کونوس در بستر صرافی هوبی

پلتفرم کونوس از جمله پلتفرم های غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است که در سالیان اخیر توانسته است با ارائه انواع خدمات مالی و قراردادهای هوشمند تجاری، جایگاه ویژه ای در جهان رمزارزها به خود اختصاص دهد.

پلتفرم کونوس در راستای نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در سطوح معاملات تجاری و ترویج فرهنگ استفاده از رمزارزها و دارایی های دیجیتال برای پرداخت های مالی، سکه های رمزارز متنوعی را به بازار سرمایه معرفی کرده است.

سکه های رمزارز پلتفرم کونوس از طریق بستر صرافی هوبی قابل خرید و فروش هستند.

نظر به بازار رقابتی صرافی ها و شاخص عرضه و تقاضا در تعیین قیمت نهایی رمزارزها، شما می توانید با خرید سکه های کونوس از بستر صرافی هوبو و فروش آن به قیمت بالاتر، سود رقابتی کسب کنید.

اگر به دنبال این هستید که سرمایه شما چندان تحت تاثیر نوسانات بازار رمزارزها قرار نگیرد و مایل به سرمایه گذاری با ریسک پایین هستید به شما پیشنهاد میکنم رمزارزهای پایدار (استیبل کوین) پلتفرم کونوس را خریداری کنید.

با خرید استیبل کوین های پلتفرم کونوس نه تنها ارزش سرمایه شما طی مرور زمان کاهش پیدا نمی کند، بلکه با سپرده گذاری (استکینگ) رمزارز خود در بستر پلتفرم کونوس می توانید به ازاری هر سکه، سود سالانه دریافت کنید.

صرافی غیر متمرکز کونوس یا صرافی کونوس دکس (CounosDEX) بستر رسمی خرید و فروش رمزارزهای کونوس است. صرافی کونوس دکس این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا انواع رمزارزهای معتبر جهان را حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) خرید و فروش کنند.

صرافی کونوس دکس در راستای ایجاد یک محیط امن معاملاتی و جلوگیری از بروز هرگونه کلاهبرداری های مالی، از پیشرفته ترین تکنولوژی های امنیتی روز دنیا استفاده می کند.

تکنولوژی کیف پول چند امضایی مبتنی بر سیستم کونوس اسکرو و تکنولوژی احراز هویت بیومتریک از جمله سپرهای امنیت سایبری صرافی کونوس محسوب می شوند که عملاً امکان هرگونه سوء استفاده مالی را در بستر این صرافی از بین برده اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.