افزایش چشمگیر فعالیت های رمزارزها در نیجریه

113
فعالیت های رمزارزها در نیجریه

پژوهش های آماری نشان می دهد در ماه های اخیر فعالیت های رمزارزها در نیجریه افزایش چشمگیری داشته است. نیجریه بزرگترین حجم معاملات بیت کوین را در میان کشورهای آفریقایی در اختیار دارد.

شاخص نموداری پژوهش های آماری نشان می دهد از ماه آوریل به این سو، جریان مبادلات رمزارز در این کشور روند صعودی داشته است. 

موتور جستجوگر گوگل

موتور جستجوگر گوگل و پلتفرم های بلاک چین، نیجریه را در بین کشورهای جهان در رتبه اول قرار می دهد

پژوهش های میدانی حاکی از این است که در سه ماه اخیر میلادی نیجریه از لحاظ عملکرد درگاه های صرافی رمزارز و شبکه های بلاک چین در رتبه اول جهانی قرار دارد. حجم مبادلات رمزارز از طریق صرافی های رمزارز نیجریه در این مدت بیش از ۶۰ درصد افزایش پیدا کرده است. 

موتور جستجوگر گوگل هم نشان می دهد کشور نیجریه از لحاظ جستجوی کلمه “بیت کوین” در میان کشورهای جهان در رتبه اول قرار دارد.

کشورهای آفریقایی در فهرست منتشر شده از طرف گوگل ترندز (Google Trends) بیشترین جستجو را درباره مطالب مرتبط با رمزارزها داشته اند.

از لحاظ حجم معاملات رمزارز در ماه جولای، کشور پرو در رتبه نخست جهان قرار دارد. پرو، هند و اندونزی سه کشوری هستند که در ماه اخیر میلادی بیشترین حجم معاملات رمزارز را در بین کشورهای جهان به خود اختصاص داده اند. ساحل عاج، ژاپن، فیلیپین، ونزوئلا، بنگلادش و بلغارستان به ترتیب در رتبه های بعدی این فهرست قرار دارند.

فعالیت های رمزارزها در نیجریه

فعالیت های رمزارزها در نیجریه و آفریقا رو به افزایش است

کریس مائوریس، مدیر ارشد اجرایی صرافی یلو کارد (Yellow Card) در نیجریه اعتقاد دارد محبوبیت رمزارزها در قاره آفریقا رو به افزایش است. “ما شاهد رشد چشمگیر معاملات رمزارز در آفریقا هستیم به خصوص در کشورهای نیجریه، آفریقای جنوبی، غنا و کنیا.”

مائوریس در ادامه گفت زمان زیادی طول نخواهد کشید که تکنولوژی بلاک چین و شبکه های معاملات رمزارز تا سراسر آفریقا توسعه پیدا کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی