مشاهده نسخه اصلی
پنجشنبه,۶ آذر ۱۳۹۹ ۲۲:۴۱:۰۴

کاهش قیمت دلار در صرافی ملی به ۷۵۰ تومان رسید

قیمت ارز در صرافی ملی امروز با توجه به آرامشی که در روزهای اخیر در بازار ایجاد شده بود، با افت همراه شد و کاهش دلار در چند به روزرسانی به ۷۵۰ تومان رسید.

بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا در آخرین به روزرسانی توسط صرافی ملی ۷۵۰ تومان کاهش یافت و به ۲۵ هزار تومان رسید.

قیمت فروش این ارز نیز با همان مقدار افت (۷۵۰ تومان) به ۲۶ هزار تومان رسیده است.
‌همچنین قیمت خرید و فروش یورو با کاهش ۸۷۰ تومانی همراه شد. به این ترتیب قیمت خرید یورو ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان شد و قیمت فروش این ارز نیز با هزار تومان اختلاف، به ۳۰ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

کاهش قیمت ارز در حالی رخ داده است که بازار تا حدودی وضعیت آرامی را پشت سر می گذارد و این مساله می تواند در آینده موجب ایجاد یک روند نزولی شود. حال اما باید دید که این مساله رخ می دهد یا باز هم سوداگران افسار بازار را به دست می گیرند و قیمت ها را به سمت افزایش هدایت می کنند.

کاهش قیمت دلار در صرافی ملی به ۶۲۰ تومان رسید

قیمت ارز در صرافی ملی امروز با توجه به آرامشی که در روزهای اخیر در بازار ایجاد شده بود، با افت همراه شد و کاهش دلار در چند به روزرسانی به ۶۲۰ تومان رسید.

بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا در آخرین به روزرسانی توسط صرافی ملی ۶۲۰ تومان کاهش یافت و به ۲۵ هزار و ۱۳۰ تومان رسید.

قیمت فروش این ارز نیز با همان مقدار افت (۶۲۰ تومان) به ۲۶ هزار و ۱۳۰ تومان تاکنون رسیده است.
‌همچنین قیمت خرید و فروش یورو با کاهش ۶۷۰ تومانی همراه شد. به این ترتیب قیمت خرید یورو ۳۰ هزار تومان شد و قیمت فروش این ارز نیز با هزار تومان اختلاف، به ۳۱ هزار تومان رسید.

کاهش قیمت ارز در حالی رخ داده است که بازار تا حدودی وضعیت آرامی را پشت سر می گذارد و این مساله می تواند در آینده موجب ایجاد یک روند نزولی شود. حال اما باید دید که این مساله رخ می دهد یا باز هم سوداگران افسار بازار را به دست می گیرند و قیمت ها را به سمت افزایش هدایت می کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

نرخ ارز دیجیتال

USD
btcBitcoin (BTC)
$ ۱۶,۷۴۶.۳۵
ltcLitecoin (LTC)
$ ۶۷.۷۰
ccaCounos Coin (CCA)
$ ۳.۱۴
ccxxCounos X (CCXX)
$ ۸۰.۵۲
usdtTether (USDT)
$ ۱.۰۰
ethEthereum (ETH)
$ ۴۹۸.۴۵

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

قیمت ارز و سکه در صرافی ملی امروز ۶ آذر ۹۹ + نرخ ارزهای دیجیتال

قیمت ارز در صرافی ملی امروز با کاهش ۲۲۰ تومانی نرخ دلار و کاهش ۷۰ تومانی نرخ یورو همراه شد به گزارش سکه نیوز، قیمت...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.