مشاهده نسخه اصلی
سه شنبه,۴ آذر ۱۳۹۹ ۱:۰۲:۰۰

قیمت یورو و دلار امروز ۲۲ آبان ماه چقدر اعلام شد؟ + جدول تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال

بنا بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط کانون صرافان ایران در ساعت ۱۲ ظهر امروز پنج شنبه، ۲۲آبان ماه، نرخ دلار ۲۶هزار و ۶۳۶ تومان اعلام شده است.

دلار در بازار آزاد با مبلغ ۱۷هزار تومان مورد معامله قرار گرفته است.

قیمت یورو نیز توسط کانون صرافان ۳۱هزار و ۲۳۵هزار تومان اعلام شده است.

در حالی که قیمت دلار در بانک مرکزی ۴۲۰۰ تومان تعیین شده است؛ امروز پنج شنبه ۲۲ آبان ماه نرخ ارز به اعلام صرافی ملی به رقم ۲۶ هزار و ۹۵۰ تومان رسید، بدین ترتیب نرخ خرید دلار هزار و ۲۵ هزار و ۹۵۰ هزار تومان اعلام شد. نرخ تغیین شده برای فروش نیز ۲۶ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است.

همچنین در حالی که نرخ یورو در بانک مرکزی نیز ۴۹۴۴ تومان تعیین شده است؛ قیمت یورو برای فروش در صرافی‌ ملی ۳۱۸۷۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ۳۰۸۷۰ تومان برای معاملات تعیین شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.